fb pixel Dara Rolins jako sexy divoženka? S dcerou Laurou se přestěhovala do lesa za svým domem – G.cz
Vyhledávání

Dara Rolins jako sexy divoženka? S dcerou Laurou se přestěhovala do lesa za svým domem

Zpěvačka Dara Rolins nepřestává překvapovat. Nedávno se totiž rozhodla, že se s dcerou Laurou přestěhuje do lesa nedaleko svého domu, kde žije i se svým partnerem Rytmusem. Že by se z vždy dokonale upravené a pěstěné Dary měla stát přírodní žena?

Eva Levá 2.6.2017, 14:52

Důvod, proč se Dara vydala do přírody, je samozřejmě prozaičtější. Spolu s Lolou, jak své devítileté dceři říká, dance company a celým štábem tu totiž nedávno natáčela nový videoklip k pilotnímu singlu nového alba ETC. Song s názvem DUHA přírodní atmosféru evokuje, a tak se z Dary na chvíli stala lesní žena.

„Klip má podobně jako název písničky obrazově uvolněnou, přírodní atmosféru. Odehrává se uprostřed lesa, kam jsme se s celou mojí partičkou na chvíli přestěhovali,“ říká ke svému „útěku“ z města Dara a dodává: „I když jde o určitou filmovou iluzi, sestava mých kámošek v klipu je reálná. Jde totiž o tanečnice z mé company, které pravidelně potkávám na jevišti. A právě i z důvodu autenticity jsem chtěla, aby se v klipu objevila, i když jen na chvilku, taky moje dcera. Bude to pro ni jednou hezká vzpomínka.“

Jaký nový klip, který režíroval Adam Pavelka, bude, si musíme ještě chvíli počkat. Dara jej s novou deskou představí již brzy, živě poprvé na interaktivním urban festivalu Ynspirology, který se bude konat 24. – 25. června v Praze. Každopádně fotky ze zákulisí natáčení už teď naznačují, že se bude minimálně nač dívat!

Podobné články

Doporučujeme

Další články