fb pixel Další živé vysílání z ROCK CAFÉ již dnes večer! Pro ty v první linii zahrají Gipsy.cz – G.cz
Vyhledávání

Další živé vysílání z ROCK CAFÉ již dnes večer! Pro ty v první linii zahrají Gipsy.cz

+ DALŠÍ 1 FOTKA + DALŠÍ 2 FOTKY

Již dnes v 18.00 vám přineseme na Facebooku G.cz další živý koncert z pražského klubu ROCK CAFÉ. Kapela Gipsy.cz bude hrát pro všechny ty, kteří každý den nastupují do svých zaměstnání, aby chránili druhé, ale také pro dobrovolníky, kteří pomáhají. Koncert je ale samozřejmě i pro vás, kteří zodpovědně trávíte čas doma.

Jana Mrákotová
Jana Mrákotová 10.4.2020, 17:20

Před dvěma dny jsme vám přinesli na Facebooku Géčka koncert kapely MYDY. Koncert se uskutečnil v rámci projektu Kultura do domu, ke kterému se náš web rád připojil. Budeme vám různá koncertní vystoupení přinášet i nadále. Dnes v šest večer se můžete tedy těšit na oblíbenou kapelu Gipsy.cz v čele s frontmanem kapely Radkem "Gipsy" Bangou.

Koncert je pro všechny ty, kteří každý den ohrožují své životy v první linii, aby zachránili druhé, pro všechny dobrovolníky, kteří šijí roušky či pomáhají jiným způsobem, ale i pro všechny ostatní, kteří musí trávit svůj čas doma.

Gipsy.cz pro ty, co pomáhají

Za 15 let působení se stali Gipsy.cz jedním z nejznámějších českých hudebních reprezentantů ve světě. Stáli již na prestižních festivalových pódiích i v klubech ve více než 40 zemí celého světa, od Glastonbury po Ljubljanu, od Lisabonu přes Kyjev až po Soul nebo Austrálii. Jednou z posledních exotických destinací bylo i Alžírsko.

Takže jestli chcete slyšet Gipsy.cz dnes živě, tak si nezapomeňte pustit live stream na našem facebooku, a to už v šest hodin večer. A jestli i tentokrát chcete klubu i vystupující kapele vyjádřit zaslouženou podporu, máte možnost udělat to tady.

Podobné články

Doporučujeme

Další články