fb pixel Czech Social Awards zná své vítěze! Letos byla akce ještě otřesnější než obvykle – G.cz
Vyhledávání

Czech Social Awards zná své vítěze! Letos byla akce ještě otřesnější než obvykle

Zdroj: YouTube.com - Czech Social Awards

Zorka Hejdová, která by mohla počtem followerů strčit polovinu soutěžících do kapsy, prováděla předtočeným videem, na kterém pořadatelé Czech Social Awards volali nominovaným, aby jim řekli, že vyhráli. A bylo to přesně tak trapné, jak to zní. My si to jdeme za chvíli pustit znova.

Jan Studnička
Jan Studnička 29.11.2020, 21:29

Czech Social Awards

Soutěž se letos konala už po osmé, tentokrát pochopitelně digitálně. Ale kdybyste slyšeli vtipy, které se házely během streamu, neměli byste nic proti tomu, kdyby někdo zavřel všechny influencery na galavečeru v hale s jedním nakaženým a zahodil klíče.

Protože letos to byla skutečně exkluzivní sbírka.

Český internet volil takzvaných 12 inspirativních, tedy dvanáct influencerů, kteří nejvíc hýbou českým internetem. Nominovaných bylo čtrnáct, ale stream byl vyřešen celkem elegantně tím, že se vždycky volalo třem lidem najednou a všichni tři ocenění získali. Čímž se soutěž vyhnula smutnému zklamání na streamu. Na druhou stranu byla akce předtočená, což… je trochu lame, to si pojďme přiznat.

Vítězové!

Za peníze značek, které se snaží zůstat propojené s mladou digitální cílovkou (jako by to měl McDonald zapotřebí) tak dostali cenu...

Jitka Nováčková, což je někdejší Miss a stoprocentně nejlepší moderátorka, kterou kdy Československo hledá Superstar mělo. Pokud jste ji někdy slyšeli mluvit, stačí vám kouknout na její instagram a dostanete PTSD ataku.

Dál Richard...

… a Karin Krajčovi. Pravděpodobně pro ně hlasoval celý Spolek přátel párových profilů.

Potom zdravě sebereflektivní influencerka Anežka “not so funny anny”.

Petr Mára - to je ten pán, kterého sledují všichni muži kolem pětatřiceti, protože jsou konečně kariérně v bodě, kdy se mohou rozhodovat mezi Samsungem a iPhonem.

Kovy. Protože je to Kovy.

Dominik Feri za svůj žlutý trojúhelník a za to, jak hraje twister s politickým kompasem.

Potom MasterChef Roman Staša. Hlavně proto, že není Pavlína.

Anna Šulcová, páč proč ne, když to vyhrává každý rok.

Ester a Josefína za to, že našly způsob, jak vydělat na tom, že za ně jejich followeři odvedou veškerou práci.

Petr Ludwig, usměvavá verze vašeho otce. Tedy člověk, který si postavil kariéru na tom, že vám pořád říká: “Neflákej se furt.”

Anna Julie Slováčková protože se svým obočím vypadá překvapeně vždycky a diváci asi chtěli vidět, jak to bude vypadat až jednou bude skutečně zaskočená.

A Iva Pazderková. Protože český internet je devátý kruh pekla.

Podobné články

Doporučujeme

Další články