Čtyřlístek konečně dospěl. Ukazuje, jak se má správně souložit na veřejnosti. Tleskáme! – G.cz
Vyhledávání

Čtyřlístek konečně dospěl. Ukazuje, jak se má správně souložit na veřejnosti. Tleskáme!

Takhle na dálku odhadne jen zkušené oko, zda jde skutečně o soulož, nebo o věci, které jí těsně předcházejí, případně následují.
Zdroj: „Čtyřlístek: Binky kontra T-Max” Autor: facebookový profil Martina Šinkovského via hlidacipes.org

Už si konečně řekněme nahlas, že na sexu není nic škodlivého.

Elsa K.
Elsa K. 4.1.2016, 18:50

Bohumil Fencl se toho nebojí. Kreslíř se ke spolupráci s legendárním Čtyřlístkem vrátil po dvaceti letech v roce 2013. Po dvou letech si nejspíš řekl, že je potřeba trochu popojet a do jednoho z dílů seriálu Binky kontra T-Max loni v říjnu nenápadně propašoval sex, a rovnou orální i vaginální (možná). O jednání policajta a jeho prapodivném obušku nemluvě.

A je z toho pozdvižení.

Ale proč vlastně? Na celou kauzu upozornil server www.hlidacipes.org. Hlídacími psy etiky jsou uvědomělí dospělí, což je ale stejná absurdita, jako když Bravíčko (budiž mu země lehká) včetně rubriky „Láska, sex a něžnosti“ psaly přestárlé redaktorky, kterým bylo 40.

Je to sranda, psina, je to skvělé a ironické. Podle nás by se to prostě nemělo vůbec řešit. Děti pochopí snadno, že jde o zábavu. A je potřeba si konečně nahlas říct, že na sexu není nic škodlivého.

Škodlivé je zatajování přirozenosti. Pak to dopadá tak, že děti neví, že maso neroste v supermarketu, a myslí si, že sex je něco démonického, na co se můžou dívat až od 15 let. O to víc je svádí ho ještě předtím vyzkoušet. Přitom je to naprosto přirozená věc, která se běžně děje – občas i na ulicích...

Bohumil Fencl má od nás palec nahoru!

Podobné články

Doporučujeme

Další články
Zavřít reklamu