fb pixel Čtyři důvody, proč je platební brána Pays lepší než její konkurence – G.cz
Vyhledávání

Čtyři důvody, proč je platební brána Pays lepší než její konkurence

Zdroj: Pexels

Moderní platební brána by měla být především jednoduchá. Nejen její používání, ale i instalace ať už na webové stránky obchodníka nebo třeba na Facebook či jinou sociální síť. V neposlední řadě však také bezpečná. S extrémním růstem nákupů na internetu se i podvody v online prostředí šíří rychlostí blesku.

Komerční sdělení 26.1.2023, 10:50

Ať už je to platební brána v kamenné prodejně (platební terminály jsou již naprostou samozřejmostí), kde se v posledních letech kromě platby kartou rozmohla platba pomocí Apple pay nebo Google pay. Stačí přiložit chytrý telefon nebo hodinky a platba je za zlomek sekundy hotova. Velmi oblíbená je i QR platba. QR kód se dnes pro více informací vyskytuje na většině letáků, plakátů, v časopisech i pro rychlou platbu na fakturách.

V online prostředí, je stále ještě platba kartou nejoblíbenější platební metoda. Tu samozřejmě podporuje i platební brána Pays.

Je mnoho důvodů, proč je platební brána Pays nejoblíbenější:

Jednoduchost ve spoustě ohledů

Jedním z důvodů je jednoduchost různých procesů. Ať je to aktivace platební brány, nebo její snadné používání zákazníky. Pro aktivaci obchodník nepotřebuje žádného programátora, pouze si vygeneruje platební odkaz v administračním rozhraní Pays, který pak umístí ať již na e-shop, sociální sítě nebo jiný web. Není potřeba složitá registrace ani pro obchodníka, ani pro jeho platícího zákazníka.

Jednoduchý je i příjem záloh a plateb předem. Pokud obchodník potřebuje, aby mu zákazník zaplatil okamžitě, jednoduše vygenerujete link platebního předpisu a ten se automaticky odešle zákazníkovi na jeho e-mail.

Levnější přesto s excelentním výkonem

Spolupráce s Pays je finančně nenáročná a mnohem levnější než s jejich konkurencí. Neúčtují si žádný paušál za využívání služeb, dokonce ani při malém obratu. Poplatky jsou pouze transakční za příchozí platby, jsou velmi nízké a jasně dané smlouvou.

V měsíčním výpise jsou pak přehledně zobrazeny a vždy souhlasí se smluvní sazbou. Neposílají svým uživatelům faktury, které by poplatky zbytečně navyšovaly. Spoustu poplatků, které konkurence svým klientům běžně účtuje nad rámec paušálu, vůbec nemají.

Tolik žádaná svoboda

Pays svým uživatelům nabízí veledůležitou svobodu rozhodnutí. V současné době, kdy je většina obchodníků nucena zdražovat své zboží či služby, se hodí každá koruna navíc, proč by tedy měl platit zbytečné poplatky bance nebo acquierovi, kterého mu určí platební brána.

V Pays nikdo nikomu nic nediktuje. Obchodník si sám zvolí, kdo bude zajišťovat jeho platební služby. Pokud s jedním není obchodník spokojený, zvolí si jiného. Změna je tak jednoduchá, jak je dnes již jednoduché změnit mobilního operátora a bez jakýchkoli sankčních poplatků.

V neposlední řadě to škála zajímavých funkcí a volitelných služeb

Kvalita těchto funkcí a služeb vychází z potřeb reálného života. V Pays sami hledali pro platby některé funkce, které u konkurence prostě nenašli. Sami je tedy vytvořili a svým klientům poskytli jako standard. Případně jako dodatkové služby.

Vědí, tedy co funguje a život obchodníkům i jejich zákazníkům zjednodušuje nebo dokonce zpříjemňuje. Ať už to jsou opakované platby, platební odkazy, které jednoduše vygeneruje a odešle nebo internetová pokladna, jednoduchý systém bezplatných vratek, zasílání připomínek zákazníkům v případě nedokončené platby, podpora rychlé SMS notifikace, tvorba a odesílání daňových dokladů a mnoho dalších, které si obchodník dokáže představit.

Kvalitní platební brána nabízí svým uživatelům to nejlepší – jednoduchost, finanční dostupnost při zachování vysoké kvality, svobodu rozhodování a zároveň spoustu volitelných funkcí a dodatečných služeb prověřených v praxi.

TÉMATA

Podobné články

Doporučujeme

Další články