fb pixel Čte váš partner dámský časopis? Tady máte 5 důvodů, proč to dělá! – G.cz
Vyhledávání

Čte váš partner dámský časopis? Tady máte 5 důvodů, proč to dělá!

Načapala jste svého partnera, jak si projíždí typicky ženské webové portály nebo vám zmizelo poslední číslo vašeho oblíbeného časopisu? Nemusíte propadat panice, máme 5 jednoduchých vysvětlení!

Kristýna Jakubcová 14.10.2016, 09:20

Pokud jste právě zjistila, že místo porno kanálu sleduje váš partner spíš dámské webové stránky a časopisy, nemusíte hned propadat panice. Možná chce váš muž porozumět líp vašemu srdci. No anebo je tu ještě jedna možnost, podvádí vás a potřebuje rady, jak to utajit.

Těchto 5 věcí vám to prostě a jednoduše celé objasní.

1. Jak jinak vám udělat radost

My ženy milujeme romantická gesta a překvapení, a pokud není muž naladěn zrovna na stejné vlně, pak není nic divného, že zavítá na ženské weby pro inspiraci.

2. Jak jinak poznat ženské myšlení

Ženy si neustále stěžují, že jim muži nerozumí, a tak se nedivte, že čtení ženských magazínů může být dobrou cestou za poznáním žen. Pokud tedy nemáte komunikaci na vysoké úrovni a muž se na některé otázky neptá právě vás, dozví se moudra právě na ženských webech nebo v časopisech. To dává logiku, ne?

3. Rádi se podívají na hezké holky

Ženské časopisy a weby jsou plné žen. Nejenže se zde dočtete mnoho užitečných informací, je tu k vidění i mnoho krásných těl, obličejů a všeho, co muže přitahuje. Nemá cenu jim to vyčítat.

4. Jak jinak zamaskovat nevěru

Muži nejsou moc dobří lháři a my ženy většinou jejich podivné chování prokoukneme. Proto se článek o nevěře na ženském webu stává takovou malou zbraní v rukou muže. Může se tak inspirovat a vypilovat své nedostatky.

5. Většina článků se právě mužů samotných týká

Co jiného se probírá v ženských časopisech než muži? Ano, máte pravdu, ještě móda a diety, ovšem muži bývají na mušce velmi často a z různých úhlů. Právě proto si o sobě rádi tyto články čtou a nacházejí se v nich.

A na závěr se ještě podívejte na 15 markantních rozdílů: ženy z luxusních časopisů vs. realita.

Podobné články

Doporučujeme

Další články