12 hraček, které letos vaše dítka najdou pod vánočním stromkem

Toto budou pod nazdobeným smrčkem rozbalovat děti, jejichž rodiče notně postrádají originalitu.
Listopadem se zahájila každoroční vánoční nákupní horečka. Po čem letos touží česká generace smráďat? Ano víme, budou tam hromady a kupy Lega, ale krom toho...  

1. RC robo ryba

Tenhle cca dva roky starý hit dětských pokojíčků prošel evolucí. Roborybka je teď na dálkové ovládání, ze kterého je možno ji i nabíjet. A prodává se i s akváriem. Přijde vám to jako naprostá číčovina? Co naděláte, když po tom potomek touží. Následující hračička je zas o stupeň horší.  

2. Magická robo víla

Na holky se nezapomíná. Robo víla zatím sice není na dálkové ovládání, ale to nejspíš v budoucnu také přijde. Funguje na stejný způsob jako původní robo rybka, aby aspoň něco ve vodě předvedla, máte k dispozici tři kovové kroužky, které musí mít na ocasu. Prodává se i s velkým svítícím akváriem. Je to šeredný kýč.  

3. Létající víla Flutterbye

Tahle létající potvora je bez ovladače, směr letu kontrolujete vlastním tělem. Upřímně musím přiznat, že je to celkem zajímavý nápad. Ovšem s neslavným výsledkem. Smutně výmluvné je v tomto případě rodinné video z prvního letu tohoto růžovoučkého dětského snu. Krb doma raději letos nezapalujte.  

4. Air Hogs Atmosphere

Gula na stejný způsob jako výše zmíněná létající víla. Má ale mnohem šikovnější provedení, konstrukce klece celkem chrání vnitřní vrtulky, takže tolik nehrozí okamžité zničení, což výše zmíněné víle schází.  

5. Spi-X výbava

551497013-nocni-videni-spyx Nekonečné hodiny zábavy pro kluky a bič na rodiče. Vysílačky, noční vidění, špiónovo oko, super naslouchátko. Teď budete mít doma malé stalkery. Happy?  

6. Autodráhy

Autodráha je už klasika - velký mazec je ale dráha DMX. Na ní se svým autem můžete předjíždět kdykoliv si zamanete, ne jen v místech, kde se dráhy kříží. Celkem živější zábava než u starších typů.  

7. Hex Bugs

Nanobrouci, velká radost pro všechny hmyzomilné matky. Obzvlášť úžasný je skarab, kterého můžete sehnat hned v několika barvách, dokonce i svítícího překrásně jedovatě zelenou barvou. Nářez je ale HexBug Monstrum XL s rozměry velkého kraba, to celé na dálkové ovládání. Pohybuje se všemi směry. Upřímně, je to pekelná zábava.  

8. My Little Pony Equestria Girls

Seriál My Little Pony překvapivě hltají i dospělí, takže mu jisté kvality nemůžeme upřít. Panenky Equestria Girls je ten nejhroznější kýč, po kterém vaše dcerky mohou toužit. A ony je chtějí. Teď se prodávají i zpívající. Jak dlouho vám bude trvat, než zjistíte, kde se odstraňují baterie?  

9. Frozen /Ledové království

soundfreaq-toys-155 Poslední senzační disneyovka letos o Vánocích zavaří matkám i otcům. Pokud dcérenkám chcete udělat radost, tak budete muset pohnout kostrou i šrajtoflí - tyhle panenky z krámů mizí pěkně rychle.  

10. Sylvanian families

Naprostý cukrkandl pro vaše oči pochází z Japonska a řadu let je v zahraničí i u nás hitem. Překvapivě o rodinky zvířátek projevují zájem i kluci. Šedé kočky, čokoládoví králíci, červené pandy, bílé myšky, veverky a další. Pro ně jsou do sebemenších detailů přidělené domky a doplňky. Jídelna, kuchyně s vybavenou lednicí, obchod s potravinami, dokonce i záchod s roličkou papíru a štětkou. Úžasný.  

11. Furby BOOM

V čem je tahle ještě kýčovitější "interaktivní" magořina lepší než předešlé modely? Přes aplikaci můžou vaše prťata s Furbym komunikovat, hrát si s ním a jednoho virtuálního přímo vychovávat (znovu a znovu...). Těžko snesitelné ukňourané tamagotchi budete brzy zavírat do nejhlubšího koutu skříně.  

12. Medvídek Usínáček

9558897-usinacek-sparkys-1 Nemůžeme jen tak vynechat ty nejmenší - ale upřímně si tímhle medvídkem dělají radost spíš rodiče. Předešlý rok se čerstvé matky o usínáčky přímo rvaly. Na výběr je jich v současnosti několik a liší se od sebe vzhledem a repertoárem. Pokud vám váš špunt nedá pořádně spát, tohle rozhodně budete chtít.   A jestli chcete vidět 25 hraček, kvůli kterým si budete chtít pořídit děti, klikněte SEM.

Komentáře

Doporučeno pro vás