fb pixel "Copak jsem nechtěl adoptovat tu osmnáctiletou Korejku?": 10 nejlepších hlášek z kultovní Bláznivé střely 3 – G.cz
Vyhledávání

"Copak jsem nechtěl adoptovat tu osmnáctiletou Korejku?": 10 nejlepších hlášek z kultovní Bláznivé střely 3

+ DALŠÍCH 6 FOTEK + DALŠÍCH 7 FOTEK

Málokdy se stane, aby se poslední díl trilogie vyrovnal svým dvěma předchůdcům. Světlou výjimkou je geniální třetí film o nejlepším policistovi na světě, poručíku Franku Drebinovi, který nám daroval nespočet legendárních hlášek, ze kterých jsme pracně vybrali těch 10 nejlepších!

Arian Ebrahimi
Arian Ebrahimi 27.7.2019, 16:09

Brutální vrah Nordberg zničil naděje na čtvrtý díl

Jestli něco skutečně milujeme, tak je to geniálně debilní humor Leslieho Nielsena a hlavně pak jeho kultovní trilogii Bláznivá střela, která se málem dočkala i čtvrtého pokračování. Původně měli tvůrci v plánu se do filmování pustit záhy po vydání třetího dílu, ale překazila jim to jedna neblahá událost a sice proces století s Nordbergem a.k.a O. J. Simpsonem, který byl obviněn z vraždy své bývalé manželky a jejího přítele. Práce byly na dlouhá léta přerušeny, až v roce 2010 se objevila informace, že se Leslie Nielsen připravuje na další příběhy šíleného poručíka, který tentokrát dostane ženského parťáka - bohužel, Nielsen záhy zemřel a naše naděje na další příběhy Franka Drebina se rozplynuly jako pára na hrnce.

Ale nezoufejte, jelikož třetí díl Bláznivé střely s podtitulem "Poslední trapas" dávají dneska večer v 22:00 na druhém kanálu České televizi. A mezitím si připomeňte ty nejlepší hlášky z tohoto komediálního veledíla v naší galerii!

A tady si připomeňte hlášky z Utopence na útěku.

Podobné články

Doporučujeme

Další články