fb pixel Co obléká Saskia? Instagram tohoto týdne si dělá legraci z legendární moderátorky České televize – G.cz
Vyhledávání

Co obléká Saskia? Instagram tohoto týdne si dělá legraci z legendární moderátorky České televize

+ DALŠÍCH 9 FOTEK + DALŠÍCH 10 FOTEK

Co obléká Saskia? To je otázka, kterou si dává aktuální Instagram tohoto týdne, který se věnuje naší nejlegendárnější české televizní moderátorce. Ta vypadá už desítky let pořád stejně. Saskia Burešová sice nedávno oslavila narozeniny, jenže to nemění nic na tom, že tento Instagram její image posunul na nový level.

Martin Miko
Martin Miko 29.8.2020, 10:00

Saskia Burešová má Instagram!

Pokud vás zajímá život a kariéra nadčasové televizní moderátorky Saskie Burešové, která se poprvé na televizní obrazovce objevila v roce 1967, tak doporučujeme jiný náš článek. My jsme se však v tomto textu rozhodli zaměřit na Instagram tohoto týdne, jenž definuje paní Burešovou jako královnu všech televizních moří. Pod přezdívkou Lady S. si můžeme představit samozřejmě tuto jedinečnou moderátorku, kterou považujeme za nedílnou součást České televize.

Něco podobného si myslí i instagramový účet Cooblekasaskia. Editoři tohoto profilu si paní Saskie evidentně váží, což dokazují naprosto geniálními abstraktními kolážemi s oblíbenou moderátorkou. To jsme se rozhodli ocenit napsáním tohoto článku. Pokud vás zajímá, co v tomto profilu najdete, doporučujeme vám následující galerii.

Když už má satirický účet i Saskia Burešová, tak je v této zemi možné doopravdy všechno. Nemyslíte si to samé? I když o něm s velkou pravděpodobností ani neví, tak doufáme, že po zveřejnění tohoto článku se to změní.

Podobné články

Doporučujeme

Další články