fb pixel Co má a nemá ráda úspěšná volejbalistka Helena Havelková? – G.cz
Vyhledávání

Co má a nemá ráda úspěšná volejbalistka Helena Havelková?

Dosáhla na úspěchy, o kterých většina českých sportovců jen sní. Volejbalistka Helena Havelková, která působí v hvězdném Dinamu Moskva, už má ve sbírce téměř všechny prestižní trofeje, jaké je možné v Evropě získat. O tom, jaká je usměvavá blondýnka mimo volejbalové kurty, se ale příliš nemluví. Přečtěte si, jaký typ mužů se jí líbí, čeho se bojí a jaká hudba ji nakopává.

Redaktor
Redaktor 6.11.2019, 12:41

Místo, které mě nabíjí energií: Liberec, odkud pocházím. Dokážu tam úplně vypnout a užívat si čas s rodinou. Mám ráda i Ještěd, kde není moc silný signál, ale o to hezčí je tam výhled. Už když přijíždím do Liberce a vidím Ještěd, tak je to pro mě takový uklidňující bod.

Jídlo, které si nejvíce vychutnám: Smažák! Takové typické české jídlo, které si ale v sezoně moc nedám, protože se smaženým věcem vyhýbám. Připomíná mi domácnost.

Jaká hudba mě nejvíc nakopne: Mám ráda Tommorowland, Dimitri Vegas a podobnou nakopávací hudbu. Na domácí zápasy to máme z hotelu do haly půl hodiny autobusem, což je ideální čas na tuhle muziku.

Jaké auto bych nejraději řídila: To svoje. Ford Mustang 2,3l Eco Boost 2018. Výkon 213 kW. Je sexy, sportovní, rychlý a pohodlný – ideální na letní přejíždění mezi různými zeměmi. Navíc skvěle sedí na silnici. A je červený! Jinou barvu bych nechtěla.

Jaký film mám nejraději: Mám ráda Willa Smithe, takže všechny filmy s ním. Líbí se mi i motivační sportovní filmy a také historické. Teď v poslední době se mi třeba líbil Anthropoid. O historii také dost čtu, abych se obohatila a věděla něco o době, kterou jsem nezažila. Když se do té doby člověk vžije, víc si pak váží současnosti.

V jakém oblečení se cítím nejlépe: Ve sportovním. Chodím v něm celý rok nejen kvůli tomu, že musím, ale taky je pohodlné. Ale když jdu třeba na večeři, užívám si, že se můžu hezky obléct.

Jakou zemi bych nejraději navštívila: Hodně se mi líbila Šanghaj, která je taková jiná. Spojuje se tam čínská kultura s evropskou, takže je tam i zajímavá směs lidí. A nejvíc bych chtěla na Nový Zéland. To je můj sen. Škoda, že leží tak daleko.

Čeho se nejvíc bojím: Pavouků. To máme v rodině, bojí se mamka i ségra. Nelíbí se mi, jak běhají. Jako malá jsem je zabíjela, to už teď nedělám, ale když je vidím, tak z nich pak v noci nespím.

S jakou osobností bych nejraději šla na večeři: Channing Tatum by nebyl špatnej. Je hezkej a hlavně vysokej. Já to při své výšce nemám s výběrem chlapů úplně jednoduché. Kdyby to měl být někdo z Čechů, tak asi Vojta Dyk. A líbí se mi i Majk Spirit.

Podobné články

Doporučujeme

Další články