fb pixel Co je to CV Builder? – G.cz
Vyhledávání

Co je to CV Builder?

Co je CV, ví asi každý. Jedná se o životopis, který je klíčem k získání dobré práce. Čím zajímavější životopis je, tím větší šance na úspěch. Slovo builder (stavitel) znáte určitě také. Není tedy těžké dát si jedna a jedna dohromady. Chcete-li vytvořit rychle a snadno zajímavý životopis, uděláte nejlépe, když si necháte poradit online editorem. Díky němu vytvoříte životopis za pár minut a nemusíte se trápit sami dlouhé hodiny.

Komerční sdělení 25.8.2020, 21:48

Jak na životopis, který zaujme

Stačí se nechat vést editorem a CV Builder vás krok za krokem vyzve k vyplnění kontaktních informací, osobních údajů, vložení fotografie a dalších kroků. Vyplníte své současné zaměstnání, pozici a postupně se budete propracovávat až na samý počátek vaší kariéry. Drtivá většina editorů umožňuje zapsat i přesné datum – tedy počátek a ukončení pracovního poměru. Nicméně stačí uvést pouze měsíc a rok, mnozí potencionální zaměstnavatelé nebazírují na konkrétním dni.

Jestliže prozatím nemáte pracovní zkušenosti, protože jste ukončili studium apod., lze uvést i různé studijní praxe, brigády a jiné nabyté zkušenosti. Je vhodné se zmínit také o různých kurzech (ukončených certifikátem).

CVAPP – získejte hravě práci snů

Účelem takového životopisu by mělo být ukázat potenciálním zaměstnavatelům, že máte požadované pracovní zkušenosti. Jak dovednosti, tak akademické kvalifikace, které zrovna hledají. Napsat životopis, který přesně tohle dělá a navíc přitahuje pozornost a dělá dobrý dojem, není vůbec jednoduché. CVAPP zvýší vaše šance na úspěch.

Pamatujte, že když se ucházíte o zaměstnání, různé pozice vyžadují jiný a cílený přístup se specifickými klíčovými slovy. Pokud se například ucházíte o práci dělníka na staveništi, zaměřte se na svou fyzickou zdatnost a přednosti z této oblasti.

Vše, co musíte udělat, je jednoduše zkopírovat nebo ručně zadat své osobní údaje do připravených textových polí. Během několika málo minut budete mít poutavý a profesionální životopis. Výhodou je také to, že máte na výběr více než jeden vynikající vysoce kvalitní design a rozvržení. Šablony lze i upravovat.

TÉMATA

Podobné články

Doporučujeme

Další články