Čím jezdí čeští hokejisté z Olympiády v Soči? Luxusní sporťáky, limuzíny i bída...

Mezi hokejisty českého olympijského týmu je spousta milovníků rychlých kol, ale někteří se spokojí s naprosto obyčejnými auty...

1. Jaromír Jágr

jagr3 Jarda přiznal, že v České republice jezdí v BMW řady 5 GT za zhruba 1,5 milionu, jinak má vlastní staré BMW Z3, které teď seženete už od sta tisíc korun.  

2. Jakub Voráček

voracek Hráč Philadelphia Flyers si koupil Ferrari California - stylový osmiválcový kabriolet s kovovou skládací střechou. Ten ovšem vloni rozmlátil o náklaďák a o strom při nehodě u Kladna. Ke škodě ve výši tří milionů se vyjádřil, že to byla jen malinká nehoda a nic se vlastně nestalo. Frajer!  

3. Michael Frolík

frolik Pětadvacetiletý hráč Winnipeg Jets si vzal svou přezdívku "Baby Jágr" k srdci - také zvolil BMW, konkrétně sportovní M3.  

4. Martin Hanzal

hanzal Už od roku 2007 hraje za Phoenix Coyotes, jeho srdce patří Chevroletu Corvette.  

5. Roman Červenka

cervenka V Petrohradu, za který hraje, se pohybuje v autě, které je na ruských silnicích velmi populární. Řídí SUV Lexus RX.  

6. Tomáš Plekanec

plekanec Manžel Lucky Vondráčkové a otec malého Matyáše správně zvolil kvalitní rodinné auto. Jezdí úplně obyčejným Volkswagenem Touareg.  

7. Marek Židlický

zidlicky Sedmatřicetiletý obránce New Jersey Devils si oblíbil Audi Q7. Dnes už jde o osm let starý model, který v bazaru seženete od mrzkých tří set tisíc...  

8. Patrik Eliáš

elias Ve slabší chvilce přiznal, že jezdí v hybridní Toyotě Prius.  

9. Radko Gudas

gudas Obránce Tampy ještě před pár lety kočíroval Renault Megane, který patřil jeho matce. Ale má slabost pro velká americká auta...  

10. Petr Nedvěd

nedved Už před lety propadl značce Ferrari, když si koupil F430. Vystřídal spoustu dalších modelů, včetně Mercedesu SL55 AMG, Audi A6 a Bentley Continental. Naposledy si udělal radost nejnovějším Ferrari 458 Italia Spider s výkonem 570 koní, které zvládá až 320 km/h.  

11. Aleš Hemský

hemsky Další milovník Ferrari - jeho dvanáctiválcové 599 GTB má 620 koní a dal za něj devět milionů.  

12. Tomáš Kaberle

kaberle Hráč Kladna má evidentně rád pohodlí a luxus, vozí se v důstojné limuzíně - Mercedesu třídy S.

Komentáře

Doporučeno pro vás