fb pixel Český fotbal je jeden velký vtip: Instagram týdne se trefně vysmívá tuzemské kopané – G.cz
Vyhledávání

Český fotbal je jeden velký vtip: Instagram týdne se trefně vysmívá tuzemské kopané

+ DALŠÍCH 11 FOTEK + DALŠÍCH 12 FOTEK

Český fotbal je bezesporu jeden velký humor. Není se čemu divit, když tu máme takové ikony jako je například Roman Berbr, Marek Vít nebo Tomáš Řepka. Na fotbalové přešlapy naší kopané reaguje vždycky vtipně a trefně internetový účet Neobjektivní Novinář, který jsme prohlásili Instagramem tohoto týdne.

Martin Miko
Martin Miko 6.11.2020, 12:05

Neobjektivní Novinář baví!

Neobjektivní Novinář patří k tomu nejlepšímu, co na českém internetu najdete. Vždy vtipný a trefný milovník fotbalu ironicky komentuje nejoblíbenější český sport a díky tomu má desítky tisíc sledujících na všech sociálních sítích. Nejvtipnější na tom všem je, že ho sledují a lajkují i fotbalisti, kterým se častokrát směje. Své by o tom mohl povídat například fotbalista David Limberský, který bývá terčem jeho vtípků.

I z těchto důvodů jsme se rozhodli zařadit Neobjektivního Novináře do naší pravidelné páteční rubriky, která nese název Instagram týdne. Před návštěvou na svém účtu vás jeho majitel varuje, že jeho kanál není vhodný pro osoby se zvýšenou citlivostí na hovězí humor. Co to znamená, nevíme, ale do galerie přidáváme pár ukázek fotbalového humoru, který vás zahřeje na duši víc než úplatek od Berbra.

Neobjektivního novináře sledujte samozřejmě na Instagramu a pokud sledujete nějaký další skvělý účet, který je pro společnost přínosem, tak nám ho neváhejte poslat do zpráv.

Podobné články

Doporučujeme

Další články