fb pixel České eventy ve světě opět zazářily, díky Yemimu A.D. a XLAB Realtime – G.cz
Vyhledávání

České eventy ve světě opět zazářily, díky Yemimu A.D. a XLAB Realtime

Zdroj: JAD Productions
Redaktor
Redaktor 18.12.2020, 17:17

Yemiho tým zaujal inovativním a kreativním přístupem k projektům, které byly vytvořeny v rekordně krátkém čase, kdy se celý svět eventů a setkávání ocitl díky koronavirové pandemii ze dne na den v izolaci, a musel své dosavadní aktivity transformovat do online prostoru.

Jsem pyšný, že jsme i letos dokázali uspět v tvrdé konkurenci velmi diverzních projektů. Potkávání lidí, což je a byla dlouhá léta naše mise a poslání, se díky těmto projektům povedlo převést na virtuální platformu, která lidem umožnila zachovat kontakt, vyměňovat si nápady, názory i řešení. Dali jsme do toho společně s týmem XLAB Realtime všechno. Přineslo to své ovoce a já jsem nesmírně vděčný, že si celosvětové zlato odnášíme právě za technologii virtuálních služeb“ uvedl k výjimečnému úspěchu producent Yemi A.D. který mezinárodní 28člennou porotu zaujal jak svými vlastními projekty, tak zlatem oceněnou virtuální konferenci pro inovativní českou pojišťovnu Direct. Mezi vlastními projekty bodovala sérií live stream konferencí Anti-Panic Platform realizovaných ve spolupráci s Aspen Institute CE jakožto prvním českým počinem a pomocí v reakci na nastalou krizi. V druhém případě šlo o transformaci taneční školy Dance Academy Prague do live stream provozu, kdy díky spojení s partnerem T-mobile nabídli zdarma taneční lekce na dálku dětem a rodinám uzavřeným v karanténě.

Klíčem k úspěchu v tak náročné době je dle Yemiho slov adaptabilita. „Díky tomu, že jsme malý flexibilní tým, který se nebojí jít do partnerství i s lidmi a subjekty, které by mohly být primárně vnímány jako konkurence, se navzájem posilujeme. Díky propojení s XLAB Realtime, který má velkou zásluhu na získání ocenění, jsme dokázali, aby nevelká firma z nevelké země, jakou je Česko, mohla uspět na světové scéně bez ohledu na velikost trhu, kde působí nebo objemu rozpočtu, se kterým pracuje. To hlavní, na čem záleží je kreativita a partnerství,“ doplnil Yemi A.D.

Přehled kategorií a ocenění pro JAD Productions na BEA WORLD 2020

VIRTUAL SERVICE: 1. místo Direct e-conference

NON PROFIT/CSR DIGITAL/HYBRID EVENT: 2. místo Antip-Panic Plaftorm

USE OF DIGITAL TECHNOLOGY: 2. místo Anti-Panic Platform

CULTURAL MUSICAL AND SPORTING DIGITAL/HYBRID EVENT: 3. místo Dance Academy Live

Více o JAD Productions
JAD Productions je eventová a kreativní agentura založená mezinárodně uznávaným multidisciplinárním kreativcem Yemim A.D. Je složena ze tří nezávislých subjektů: JAD Events, JAD People a JAD Digital. Široké spektrum specializace umožňuje agentuře vytvářet úspěšné projekty od eventů přes hudební videa až po reklamy. Od svého založení pracovala agentura s klienty jako Google, T-Mobile, L’Oréal, Coca-Cola nebo Hilton a hrála zásadní roli v úspěchu videa Runaway od Kanye Westa a při jeho světové tour Yeezus. S více než 100 uskutečněnými eventy a projekty ročně ve více než 45 zemích za poslední dekádu se agentura díky své kreativitě řadí mezi přední světové hráče.

TÉMATA

Podobné články

Doporučujeme

Další články