fb pixel České aerolinie na léto navyšují provoz a nabídnou lety do 15 destinací – G.cz
Vyhledávání

České aerolinie na léto navyšují provoz a nabídnou lety do 15 destinací

České aerolinie v příští letní sezóně výrazně navýší svůj provoz. Během letního letového řádu ČSA plánují provozovat pravidelná letecká spojení do celkem 15 destinací ve 14 zemích. ČSA se tak vrací se tradiční linky, které musely ukončit kvůli pandemii koronaviru. Prodej letenek byl zahájen v celé distribuční síti.

Komerční článek
Komerční článek 10.11.2021, 14:44

ČSA budou příští léto opět létat z Prahy do Bruselu, Barcelony, Madridu, Říma, Amsterdamu, Helsinek, Bukurešti, na Maltu a Island. Novinkou je obnovení letů ČSA mezi Prahou a Sofií, k němuž dochází po 10 letech od přerušení předchozího provozu letů v březnu 2012.

Pokračovat bude nadále provoz na linkách do Paříže, Stockholmu, Kodaně, Moskvy a Kyjeva.

ČSA lety z Prahy během letního letového řádu (27.3.-29.10.2022):

Amsterdam

2x denně

Brusel

2x denně

Řím

4x týdně

Paříž

3x denně

Barcelona

1x denně

Madrid

1x denně

Helsinki

3x týdně

Stockholm

2x týdně

Kodaň

4x týdně

Bukurešť

4x týdně

Sofia

3x týdně

Moskva

1x denně

Kyjev

2x denně

Keflavík

3x týdně

Malta

1x týdně

Nyní během zimního letového řádu ČSA provozují pravidelná letecká spojení do Paříže (denně), Stockholmu (2x týdně), Kodaně (2x týdně), Moskvy (3x týdně), Kyjeva (denně), a do dalších více než 15 destinací je možné letět na linkách code-sharových partnerů. Letenky na lety ČSA si klienti mohou zakoupit na webových stránkách Českých aerolinií a Smartwings, a rovněž u prodejců letenek.

S ohledem na situaci způsobenou onemocněním Covid- 19 nabízí České aerolinie klientům možnost bezplatné změny termínu do 31. 12. 2021. Cestující mají také možnost si současně s letenkou zakoupit na webových stránkách ČSA cestovní pojištění, které kryje náklady spojené s případnou nákazou onemocněním COVID-19.

Rovněž tak i věrnostní program OK Plus Českých aerolinií nadále zohledňuje ztížené možnosti cestování v důsledku pandemie: platnost mil na věrnostních účtech členů OK Plus je automaticky prodlužována a nedochází k jejich exspiraci. Členové OK Plus mohou jako dosud získávat míle za lety ČSA i lety partnerských leteckých společností či nákup služeb neleteckých partnerů a takto získané míle využívat například na bonusové letenky na letech ČSA a aliančních partnerů v rámci globální aliance SkyTeam.

Prioritou Českých aerolinií je maximální bezpečnost cestujících na palubách letadel ČSA a dodržování přísných hygienických standardů. Vstup na paluby letadel Českých aerolinií je možný pouze s respirátorem.

TÉMATA

Podobné články

Doporučujeme

Další články