5 důkazů, že tahle babička má lepší tělo než vaše dvacetiletá holka

Vážně si myslíte, že šedesátiletá žena nemůže být sexy?

Yazemeenah Rossi je šedesátiletá babička dvou vnoučat, propagátorka pozitivního myšlení, Francouzka, požitkářka a modelka s dokonalou postavou. Zní vám tahle kombinace až příliš podezřele na to, aby mohla být reálná?

Tohle je 5 okolností, díky kterým se budete na ženy po přechodu dívat úplně jinýma očima.

1. Nikdy není pozdě

K modelingu se charismatická dáma dostala až kolem svých třiceti let. Její kamarád, začínající návrhář, tehdy potřeboval odprezentovat na molu některá svoje díla, a tak ji požádal, jestli by mu nepomohla jako 'ramínko na šaty'. Modeling ji hned napoprvé chytil, a jelikož zjistila, že se dá velice dobře nakombinovat s herectvím, které ji tehdy také částečně živilo, zůstala u něj dodnes.

2. Krása je přítomnost

Na rozdíl od většiny žen, které své tělo používají jako komerční nástroj, je Yazemeenah ochotná připustit si, že stárnutí se zastavit prostě nedá. Zároveň jej ale dokáže využít ve svůj prospěch, protože jak tvrdí, každý rok jejího života ji zoceluje a dává jí novou životní sílu.

3. Není co skrývat

Je jednou z prvních modelek, které se rozhodly ponechat své vlasy bílé, ačkoliv to v té době ještě vůbec nebylo trendy. Nabídek na nepřirozenou barvu prý dostala od svých klientů bezpočet.

4. Tělo je odpověď

Zatímco ve 20 vážila po dvou dětech 70 kilo, nyní má postavičku, o jaké se většině osmnáctek jen sní. Za všechno prý může jóga, aktivní přístup k životu a pozitivní myšlení.

5. Sebevědomí se dá natrénovat

Plastické operace jí nedávají žádný smysl. Chodit pod kudlu, dokud jí zdraví slouží, považuje za úplně zbytečný hazard. Radši si zacvičí jógu a s gravitací a vráskami nebojuje klobásovým jedem, ale svým zdravým sebevědomím.

A pokud pořád máte strach ze stárnutí, pravděpodobně se najdete i v TOMHLE článku.


Komentáře

Doporučeno pro vás