Kamera v prstýnku: zvěční krásné i trapné momenty, až ji požádáte o ruku – G.cz
Vyhledávání

Kamera v prstýnku: zvěční krásné i trapné momenty, až ji požádáte o ruku

Zdroj: petapixel.com

Jsou to vskutku zaznamenáníhodné okamžiky, při kterých většinou není nikdo, kdo by je zaznamenal. Díky miniaturizaci došlo ale v pokroku i v téhle oblasti, tolik důležité pro zachování rodu tím správným, generacemi tradovaným způsobem.

Radek Kovanda
Radek Kovanda 13.9.2015, 19:00

Ano, můžete k této ‚velké chvíli‘ zaangažovat kamaráda nebo profesionálního fotografa, případně způsobem DIY (udělej si sám) někam kameru či foťák schováte a nastražíte se tak, aby vás hledáček zabíral.

Nic z toho ale už teď není nutné, pokud se spolehnete na Ring Cam – tedy kameru v prstýnku, respektive prstýnek s kamerou. Ta celou scénu nasnímá obrazem i zvukem z originálního úhlu – přímo z ‚pohledu‘ inkriminovaného prstýnku.

Sama kamera se ovládá velmi snadno – pomocí tlačítka na krabičce s prstýnkem zapínáte a vypínáte nahrávání, přes USB na boku krabičky si pak záznam jednoduše stáhnete do počítače.

Video je v HD, takže si můžete ‚vystřihnout‘ i ty nejpovedenější fotky.

V následujícím videu jsou do jedné minuty sestříhány nejzásadnější záběry z deseti žádostí o ruku okem snubního prstenu.

Další videa si můžete přehrát na stránkách getringcam.com, odkud si můžete Ring Cam rovněž pronajmout na tři týdny za pouhých sto dolarů – zatím to funguje pouze v Americe, ale měli by vám bez problémů prstýnek zaslat i do Evropy, samozřejmě na vaše náklady. Vlastně si ten prstýnek vůbec nemůžete koupit napořád, jen pronajmout. Těžko říct, jestli je to tak velká škoda.

Požádat dívku o ruku ale můžete daleko svérázněji originálním způsobem – například tak, že ji shodíte z výšky tří kilometrů. Sledujte ZDE.

A jestli neplánujete zrovna svoji svatbu, ale byli jste pozváni na cizí – tady máte názorný zábavný videonávod provázený slovem Ladislava Špačka, jak se chovat na svatbě, když se neumíte chovat.

Podobné články

Doporučujeme

Další články
Zavřít reklamu