fb pixel 7 nejgooglovanějších žen světa – G.cz
Vyhledávání

7 nejgooglovanějších žen světa

Zdroj: www.wantickets.com

Kim Kardashian? A to je jako kdo? Google ví a odpoví, takže jestli se pod články z bulváru ptáte, jenom tím předvádíte svou lenost.

Václav Rybář
Václav Rybář 3.8.2015, 08:00

Člověk je tvor zvídavý, a tak není divu, že každodenně se Googlu zeptá zhruba 400 milionů lidí. Představuje to 75% veškeré dopravy (trafficu) na vyhledávačích (v případě mobilů dokonce 87%). 56% procent uživatelů se přiznalo, že čas od času si googlujeme sama sebe. Pro popularitu je ale mnohem důležitější, když si vás googluje někdo cizí. A právě proto tu máme žebříček nejvyhledávanějších ženských celebrit. A vezmeme to odzadu:

7. Cara Delevigne

Modelka s břežněvovským obočím inkasuje obří sumy za propagaci krémů, šampónů a nejrůznějších hadříků. Její popularity si všimli i filmoví producenti, takže si letos zahrála v adaptaci úspěšné knihy Papírová města. Měsíčně ji na Googlu hledá 1,74 milionů uživatelů.

6. Blake Lively

Filmová hvězda s ultradlouhýma nohama je zatím pořád slavná hlavně díky televizní show Gossip Girl, ale především je oblíbeným terčem bulváru. Letos si konečně zahrála v něčem serióznějším - tklivé romanci Age of Adaline o nestárnoucí (doslova) blondýně s dlouhýma nohama. Jak jinak. Fanynek má ale zjevně dost, což dokazuje 1,83 milionů pátraček na Googlu.

5. Kendall Jenner

A tady nám to začíná. Pokud znáte Kim Kardashian, možná víte odkud vítr vane, pokud ale nesledujete Keeping Up with the Kardashians, pravděpodobně neznáte její rozvětvenou familii. Sotva osmnáctiletá dcera hlavy rodiny, bývalého desetibojaře Bruce Jennera (momentálně uprostřed přerodu v bývalou desetibojařku), má za sebou víc plastických operací, než byste stihli za dva životní cykly. A taky má víc peněz než vy. A víc teenagerek, které sledují každý její pohyb. 2,7 milionů googlování hovoří za vše.

4. Kylie Jenner

Klasické sesterské soutěžení, nic jiného v tom není. Kylie je o několik měsíců mladší než její sestra Kendall, ale už stihla víc plastických operací, randila se synem Willa Smithe a nedávno si koupila v Hollywoodu vilku za 80 milionů korun. Proč? Protože proto. Bulvární královna v juniorské kategorii měsíčně vygeneruje 3,35 milionů vyhledávání.

3. Beyoncé

Už prakticky vůbec nehraje ve filmech, její hlas slyšíme o dost méně, ale tak už to chodí, když se provdáte za rapového megamachra jménem Jay-Z a povijete mu dítě. Beyoncé ovšem zjevně nic ze své popularity neztratila, ačkoliv ji jedna kolegyně z byznysu předběhla. Pět milionů zářezů na Googlu je pořád solidní výsledek na celebritu, která je momentálně na střídačce.

2. Rihanna

Rihanna je jako Beyoncé před deseti lety. Válcuje hitparády, snaží se uchytit u filmu, chce být prostě všude. Samozřejmě její popularitě i mezi hudebně hluchými spoluobčany "pomohla" aféra s Chrisem Brownem, ale nenechte se mýlit - 6,2 milionů vyhledávání určitě není jen o tom, jak ji druhořadý raper svého času zřídil. A proč tu vůbec není Katy Perry? U té lidi hledají hlavně obrázky, které se indexují úplně jinak.

1. Kim Kardashian

Víc než dvojnásobek Rihanny? Inu, všechna čest. Kim Kardashian má možná víc nervových zakončení v zadku než v hlavě, ale svoje křivky i bulvární eskapády umí patřičně prodat. Většina lidí na ni nadává, ale televizní show, ve které je za hlavní hvězdu, generuje obří návštěvnost, její mobilní aplikace jí denně vynáší stovky tisíc dolarů a nedávno byla jmenována silnou ženskou osobností podle časopisu Variety. Hateři se mohou uřvat frustrací, ale Kim slyší jenom cinkání dolarů. 13,6 milionů vyhledávání měsíčně.

A nemusíte na Googlu vůbec nic konkrétního vyhledávat, stačí napsat jedno slovo a on už vám poradí. Třeba těchto 11 velmi bizarních věcí, které vám vyhledávač sám nabídne.

Podobné články

Doporučujeme

Další články