18 echt roštěnek: nejnovější trend jsou selfie holek se zarostlým podpažím – G.cz
Vyhledávání

18 echt roštěnek: nejnovější trend jsou selfie holek se zarostlým podpažím

Může se nám to zdát ‚eklhaft‘, nebo naopak příjemně dekadentní, můžeme šermovat argumenty pro a proti... ale jak praví český klasik, to je asi jediné, co můžeme dělat. Historie se opakuje a dostáváme se teď zase na čas zpátky do časů generála Laudona, když jel přes vesnici.

Radek Kovanda
Radek Kovanda 24.7.2015, 08:02

Na Instagramu a podobných sociálních fotosítích jsou prý teď aktuálně jedním z nejsledovanějších trendů hezké holky, které se fotí se svým nehezky neoholeným podpažím. Inu, proti gustu žádný dišputát, jenže co my s tím? Ty fotky sice nejsou úplně blbé, ale taky to není žádný zázrak. Za pár dnů nebo týdnů (maximálně měsíců) už po nich asi nikdo ani nevzdechne a je celkem pravděpodobné, že je uživatelky samy – až jim to v hlavě uvážlivě dozraje – zase smažou.

Proč nemůžou mít ženy v podpaží trávu? Protože by se jim rozutekly kozy.

Takže teď tady můžeme jako doprovod k těmto snímkům vypláznout třeba nějaký vtip typu: „Co to je, když si blondýna nese v podpaží otýpku slámy? Extrémní paměťová jednotka.“ (Samozřejmě to není „extrémní“, nýbrž „externí“ paměťová jednotka, jenže to by ten vtip nepochopily jeho protagonistky...).

Nebo sem můžeme vložit nějakou studii z historie péče o lidské ochlupení od starověku do současnosti, se srovnáním různých národů a geografických oblastí a s ohledem na místní klimatické podmínky... to by bylo sice velmi zajímavé a poučné, ale TL;DR (příliš dlouhé, než aby se to chtělo někomu číst).

Tak si aspoň u následujících fotek tématicky připomeňme slavné a ve své době zásadní knihy – z nichž každá fakt stojí za přečtení.

1. Karel Klostermann: Ze světa lesních samot

2. Jules Verne: Tajemství pralesa

3. Robert Holdstock: Les mytág

4. Karl May: Růže pralesa

5. Miloslav Švandrlík: Kopyto, Mňouk a lesní netvor

6. Norman Mailer: Lesní zámek aneb Hitlerův přízrak

7. Gerald Durrell: Opilý prales

8. F. L. Čelakovský: Toman a lesní panna

9. Benjamin Kuras: Kleštění zarostlého chodníčku aneb Janáček pro samouky

Dalších devět knižních tipů už se rozevírá na druhé straně...

Další strana

Podobné články

Doporučujeme

Další články