fb pixel 15 důkazů, že pes je skvělý kamarád a pomocník, stejně jako Photoshop – G.cz
Vyhledávání

15 důkazů, že pes je skvělý kamarád a pomocník, stejně jako Photoshop

+ DALŠÍCH 5 FOTEK + DALŠÍCH 6 FOTEK

Inu – jaký pán, takový pes.

Radek Kovanda
Radek Kovanda 9.2.2018, 10:51

Seznamte se: tohle je instagramová celebrita – maxipes Juji a jeho pán, fotograf z Minnesoty Chris Cline, který svého kamaráda nafouknul pomocí Photoshopu. To abyste ho náhodou nechtěně nepřehlédli.

Od té doby, co před asi dvěma tisíci fotkami začal s instagramem, už na své vtipně dojemné snímky třímetrového psa přilákal přes 60 tisíc uživatelů. A vy budete určitě další v řadě.

„Juji je bez nadsázky jedním z mých největších zdrojů informací,“ řekl Chris webu petapixel.com. „Dostal se ke mně v době, kdy jsem se co do umělecké inspirace a chutě něco tvořit cítil být na samém dně. A on mi takříkajíc pořádně dobil baterky.“

„Každý den s ním je nové dobrodružství. Pořád mám pocit, že mi jednou dojdou nápady, ale díky němu naopak přicházejí stále nové a nové.“

Aby ovšem nezůstalo jen u těch nápadů, jak to tak často bývá, musí je někdo realizovat. Chrisovi to zabere asi čtyři hodiny, než v původní fotce svého Jujiho patřičně ‚nafoukne‘. Občas to ale trvá i déle, to když se na něm chce trochu povozit.

Na další nápady pocházející z hlav Chrise a Jujiho se podívejte v galerii:

Chris ovšem nezůstává sobecky jen u vlastního psa. „Jsem moc rád, že stejnou věc můžu nabídnout i dalším lidem – zvětšit opticky psa do nadživotní velikosti, protože přesně takhle pejskaři svého ‚nejlepšího kamaráda‘ vidí.“ Chcete-li to provést i se svým pejskem, jděte SEM.

A ještě se podívejte na 21 fotek zvířátek, u kterých to Photoshop už ale fakt dost přehnal.

Podobné články

Doporučujeme

Další články