12 typů lidí, které najdete na každé svatbě – G.cz
Vyhledávání

12 typů lidí, které najdete na každé svatbě

Se svatbami se letos doslova roztrhl pytel. Nejspíše jste také na nějaké byli nebo se ještě chystáte. Tak nám jistě dáte za pravdu, že všichni tihle lidé čekají na příležitost, jak vám svatební veselí pořádně osladit!

Jarda Sauer
Jarda Sauer 13.9.2018, 07:00

1. Samice na lovu

samice danicacollins.co.uk Je sama, pětatřicítku má na krku nebo už dávno za krkem a z amerických komedií dobře ví, že na každé svatbě jsou tuny atraktivních milionářů, kteří nemají čas hledat si partnerku a okamžitě k ní zahoří láskou. Takže se obleče trochu jako dáma a trochu jako šlapka a vyrazí na lov. Krátce po začátku večírku pochopí, že nezadaní milionáři nepřišli a po chvilce vnitřního boje se vyspí aspoň s řidičem od cateringu.

2. Detektivka

detektivky mrsfletcherscloset.wordpress.com Většinou jde o starší ženy, které sice nevědí, co přesně je za rok, ale příbuzenský rodokmen mají bezchybně nastudovaný až někam do desátého kolena. Celou dobu bystře sledují jednotlivé hosty a polohlasem se vzájemně dohadují, o koho jde a z čí strany je. A když dojdou k výsledku, začnou řešit, s kým z přítomných se kdo nesnáší a co za tím je.

3. Nejopilejší ze všech hostů

nejopilejsi2 reddit.com Rozbíjí půllitry. Padá mu ze stolu talíř. Sako má napůl zastrčené v kalhotách. Ale i když by podle všech medicínských zákonitostí měl být hranici klinické smrti, je s ním pořád zábava, dál a dál paří a svým příkladem strhává všechny ostatní. Většinou to bývá některý z nejbližších přátel ženicha - tedy někdo, kdo ví, že právě přišel o celoživotního parťáka.

4. Divný neznámý

divny host reddit.com Na svatební oslavu se zjevně nehodí. Má na sobě tepláky a pantofle a v očích nepřítomný pohled. Přesto se suverénně prodere davem, naloží si na talíř kousek svatebního dortu a zmizí. Nikdo ho nezkusí vyhodit, protože všichni předpokládají, že je to něčí příbuzný. A podruhé už chytře nepřijde, takže se záhada nikdy nevysvětlí.

5. Humorista

bavic ceskatelevize.cz Je bytostně přesvědčen, že na každé svatbě musejí zaznít ty nejotřepanější vtipy a hlášky, byť se z nich všem normálním lidem už navaluje. A tak je zvučně pronáší a pyšně se rozhlíží, jestli se smějete. "Jó, na první svatbě je nervózní každej." "Musíme tam všichni." "Když ptáčka lapají, pěkně mu zpívají." A během oslavy to pokračuje. "To zas bude v alejích nablito!"

6. Strážce tradic

strazci tradic freshlyworded.com Cože, novomanželé nejedí knedlíčkovou polévku z jednoho talíře? Nerozbíjí se porcelán? A ženich nedostává kouli na nohu ani chomout? Tak to je pro všechny strážce (a hlavně strážkyně) tradic pokažená svatba! Tyhle zábavné věci se přeci musí dělat, protože se dělaly vždycky a žádná svatba bez nich není kompletní.

7. Hudební kazišuk

hudba musicer.net Ženich s nevěstou strávili desítky hodin tím, že dávali dohromady hudební mix, který bude podle nich dokonale doplňovat atmosféru večírku. A přesto se vždycky najde hejhula, který chce zahrát Sladké mámení nebo Když si báječnou ženskou vezme báječnej chlap. Nebo si to dokonce sám pustí. Smutné je, že v některých případech jde i o najatého DJe, který si je jistý, že má na hudbu lepší odhad než novomanželé.

8. Latentní homosexuál

latent noblebuzz.com Váš kamarád, který, jak si začínáte uvědomovat, se vlastně vždycky choval tak trochu odlišně. Po pár pivech a pár panácích zapomene na dívku, se kterou přišel, a začne se jakoby nenápadně dotýkat většiny mužů v sále. Protože jim přeci musí očistit smítko z obleku nebo uhladit kalhoty!

9. Provianťák

proviantak2 qmmuseum.lee.army.mil Většina účastníků se bohatě spokojí s výslužkou, ale provianťák ne. Nejčastěji je to vzdálenější příbuzný, který vůči svatebčanům nic moc necítí, a tak si klidně čas od času něco z rautového stolu přemístí do igelitky, kterou pak žárlivě střeží pod stolem. Co pak doma s tou směsicí dortu, uzené kýty a grilovaných krevet dělá, to zůstává otázkou.

10. Srovnávač

srovnavac mirror.co.uk I když to nikoho nezajímá, všem vypráví o tom, jaká byla ta JEHO svatba. Dozvíte se tak, že dnes jsou svatby moc drahé, protože ta jeho stála třicet tisíc. Že koláčky jsou lepší, když jsou menší. Že jeho oddávající měl moc pěkný proslov o Malém princi a květině. Že nevěsta by si měla šaty raději půjčit než koupit. A tak dále a tak dále, než se uzíváte nudou a on se vrhne na jinou oběť.

11. Básník

basnik obrazkyanimace.com V Česku žije suverénně nejvíc lidí, kteří jsou přesvědčeni o své schopnosti psát poezii. A tak s pýchou recitují svá díla, která novomanželům vepsali do koupených přání. Rytmicky to nevychází, rýmují se většinou jen samohlásky na konci veršů a většinou je to ještě horší než profláklé "Hodně štěstí, málo pláče, do roka dva kudrnáče."

12. Posel z minulosti

minulost 4chan.org Každý z nás dělal v minulosti hrozné věci. Nestydíme se za ně, ale proč je vytahovat na svatbě? Když jste například otec nevěsty, určitě vás nepotěší, když se k vám nakloní o generaci mladší týpek a začne vám vyprávět, že se s vaší dcerou potkal na jedné slušně rozjeté party a že tak senzační anál od té doby nezažil. Uznejte - ještě štěstí, že se na svatbách většinou podává alkohol!

A zde se podívejte na náš velký depresohoroskop: řekněte nám vaše znamení a my vám řekneme, jaké s*ačky vás na podzim čekají.

Podobné články

Doporučujeme

Další články