fb pixel Stane se Česko cílovou zemí zoofilních úchylů? – G.cz
Vyhledávání

Stane se Česko cílovou zemí zoofilních úchylů?

​Sex se zvířaty je u nás legální, a to se nám fakt nelíbí.

Dirk Diggler
Dirk Diggler 24.4.2015, 11:00

Dánský parlament schválil zákon zakazující sex se zvířaty. Přiznáváme, že nás ta zpráva překvapila – mysleli jsme totiž, že se to v zemích evropského civilizačního okruhu nesmí už dávno. Třeba v Anglii je sex se zvířaty nelegální už od roku 1290.

Ještě divnější ale je, že v Česku se zvířaty souložit můžete. Zákon to nezakazuje a jen musíte zajistit, aby přitom zvíře netrpělo. Ale vůbec nejdivnější je v tomto kontextu poprask, který se strhl v listopadu 2013. Na web tehdy uniklo video z amerického dronu, zachycující hromadnou soulož afghánských muslimských teroristů s kozou. Prostě takový animální gangbang. To video je tady:

V Česku se tomu tehdy všichni smáli a pošklebovali se muslimským “kozomrdům”. Jistě, je to nechutné a bizarní. Ale pokud u nás nemáme zákon, který by to zakazoval, jsme vlastně potenciálně stejní úchylové jako Afghánci, nemyslíte? Fakt, že se to u nás smí, posunuje Česko někam hodně daleko na východ. Proč tak divnou věc nezakázat?

Ale na druhou stranu zase teď můžeme čekat příliv dánských a afghánských zoofilů, což jistě podpoří turistický ruch. České kozí farmy by mohly přijít s novou formou agroturistiky. Představte si třeba reklamní slogany „Ukážeme vám kozy!“

A TADY máte 5 výukových filmů o sexu.

Podobné články

Doporučujeme

Další články