Standa Penc nabízí na Facebooku orální sex – G.cz
Vyhledávání

Standa Penc nabízí na Facebooku orální sex

Občanský aktivista znovu prokazuje, že se nelekne nesmyslných zákazů a omezení.

Ivan Brezina
Ivan Brezina 25.5.2015, 16:04

Stanislava Pence znám přes čtvrt století. V posledních letech žije na samotě v Milkovicích u Libáně, kde chová kozy. Na první pohled to může vypadat podivně, ale Standa to má promyšlené. Kozy totiž fungují jako živá sekačka, spásající těžko přístupná místa Českého ráje. K uživení to stačí a Standa k tomu v Milkovicích pořádá hudební festivaly. Prostě parádní život bez stresu – tedy až na to, že se to vymyká představám většiny žen o „luxusním životě“.

Standa je nejen nebojácný občanský aktivista, ale hlavně přímý muž, který vždy říká to, co si myslí a nechodí kolem horké kaše. Takových lidí je málo a vážím si jich – bez ironie. A dvojnásob si teď vážím Standovy upřímnosti.

Všichni 96% muži se seznamují se ženami (tedy až na ty, kteří trpí přehnanou stydlivostí). Má to svůj ritualizovaný postup, který je třeba v zájmu úspěšnosti dodržet. Především se musíte tvářit, že vám vlastně nejde o sex. Ženy jsou totiž až na výjimky evolučně–psychologicky nastavené tak, že mužům sex poskytují pouze výměnou za vztah nebo aspoň za jeho náznak či příslib.

Standa ale hraje fér, posuďte sami:

A zároveň pokračuje v tradici svého rebelství, se kterým před listopadem 1989 bojoval s komunistickým režimem a později třeba za legalizaci marihuany. Facebook zakazuje sexuálně explicitní obsah, ale Standa na omezení prostě kašle a řídí se vlastním rozumem. V komentářích to oceňují i diskutující:

Aby bylo jasno – tenhle článek není nadsázka, která by snad chtěla Standu shazovat. Facebook mu to bohužel dřív nebo později smázne, což nám přijde škoda. Pokud jste žena a chtěla byste Standovy férové nabídky využít, kontaktujte ho na www.kozy.cz.

Anketa

Oceňujete Standovu přímost?

Anketa se načítá...

A TADY máte děsivé UFO PEDO GERONTO porno z Jižní Moravy.

Podobné články

Doporučujeme

Další články
Zavřít reklamu