Nevíte, co s víkendem? Přijeďte do Žacléře na Marosanu. Bude hezky! – G.cz
Vyhledávání

Nevíte, co s víkendem? Přijeďte do Žacléře na Marosanu. Bude hezky!

Marosana End Of Season je rozloučení se sezonou nejlepšího českého bikera Michala Marošiho.

Adam Brandejs
Adam Brandejs 17.10.2014, 12:00

 

Jestli jste zažili tuhle bikovou akci s největší afterparty roku, víte, o co jde. A pokud ne, máte nejlepší příležitost to zjistit právě tenhle víkend!

Čeká vás tu nabitý program. marosana end of season vol. 16   Už v pátek odpoledne Fox Pump Track s kulisou industriální budovy uzavřeného dolu. Po závodech nastoupí GoPro Filmox s nejlepšími bikovými filmy letošního roku v místním kině pro pět set lidí a pak tomu naloží Dj Akvamen.

V sobotu do Krkonoš opět dorazí slunce. A to je dobře, protože od rána je nachystaný Mazda Dual Slalom a hned po něm nejlepší triky Budvar Slopestylu! Trať na slalom i překážky jsou odladěné do nejlepší formy! I kdybyste nechali kolo doma, přijeďte se aspoň podívat na souboj Michala Marošiho s mistrem světa ve 4X Tomášem Slavíkem. Na překážkách bude úřadovat Tomáš Zejda, šestý nejlepší freestylista na letošním slopestylu na Crankworx ve Whistleru.

Všechno pak vyvrcholí na dlouho očekávané Jägermeister Afterparty, která je letos pojatá v mysliveckém stajlu. Jägermeister a Budvar potečou proudem a pořádnej kotel rozpoutají Status Praesents s předkapelami Three Wild Guns a The Black Daffodils. Nachystané je i překvapení večera. Velké překvapení!   A takhle nějak se to podařilo loni:   http://vimeo.com/77186270  

TÉMATA

Podobné články

Doporučujeme

Další články
Zavřít reklamu