fb pixel Haas, Nový, Schránil... Prvorepublikoví milovníci a jejich odhalená tajemství – G.cz
Vyhledávání

Haas, Nový, Schránil... Prvorepublikoví milovníci a jejich odhalená tajemství

Na plátně byli zkušenými svůdníky a v reálném životě se o ně ženy praly. Jaké měli ve skutečnosti životy prvorepublikoví herci Haas, Nový nebo Beneš?

Tereza Jabornická 5.3.2018, 15:45

Hugo Haas

Hugo byl jeden z nejslavnějších herců prvorepublikového filmu. Byl velký bohém a užíval si život plnými doušky. Miloval ženy, rychlá auta, bujaré večírky a drogy.

Ženy ho milovaly pro jeho obrovské charisma. Každá se po něm otáčela. Postelí mu prošlo spousty žen, i některé slavné herečky jako třeba Mandlová nebo Hermanová. Až díky seznámení s Marií Bibikov se stalo neuvěřitelného - Haas se zamiloval a nechal se zkrotit.

Oldřich Nový

Na televizních obrazovkách mu v náručí spočinulo mnoho dam. Také měl s několika z nich velmi speciální vztah. Na Adinu Mandlovou nedal dopustit, byli skvělé herecké duo a kromě toho spolu prožili románek. S Natašou Gollovou se rád vídal kvůli její vzdělanosti a noblese.

Oldřich byl dokonalý gentleman a k ženám se vždy choval s respektem a úctou.

Antonín Novotný

Tento prvorepublikový milovník byl naprosto neodolatelný. Každá žena by na něm mohla oči nechat. Zazářil například ve filmu Hotel Modrá hvězda či Škola základ života. Jeho herecká kariéra netrvala příliš dlouho. Novotný miloval chemii a tak ji po 11 let dlouhé filmové kariéře vystudoval a do konce života se jí věnoval.

Celý život byl věrný své manželce Dolly, kterou si vzal roku 1938.

Raoul Schránil

Raoul byl výborný herec, kterého můžete znát například z filmu Eva tropí hlouposti. Jeho charisma a přitažlivý vzhled z něj dělaly perfektního milovníka. Ženy ho obdivovaly a velmi po něm toužily, ale on byl vzorným manželem a nikdy nepodlehl - ani Adině Mandlové, která mu dělala návrhy.

Byl za každou cenu dokonale upravený, slušně oblečený a oholený. Zkrátka naprostý gentleman.

Gustav Nezval

Měl být knězem, ale vystudoval průmyslovou školu a chvíli se živil jako kreslič. Ke své první roli se dostal nejprve přes ochotnické divadlo. Jeho uhrančivý pohled a sportovní postava nenechaly chladnými mnoho dam. Dostával prý řadu milostných dopisů, ale obdivovaný idol byl vzorným manželem Gertrudy Nortenové.

Údajně jediný jeho poměr - s Jiřinou Štěpničkovou - však nikdy jeho manželství nenarušil.

Svatopluk Beneš

Beneš byl velmi šarmantní a prožil si mnoho avantýr. Krásné ženy k němu zkrátka patřily. Zejména v mladším věku, kdy si všechny románky prožil ještě jako svobodný. Byl zamilován do Marie Glázrové, ovšem jen platonicky. Měl velmi intenzivní vztah s Adinou Mandlovou, který se mohl přirovnávat k italské domácnosti. Prý u nich nebylo neobvyklé, když se rozbíjel porcelán a nábytek, když zrovna měli neshody.

Nakonec našel svou největší lásku ve své druhé manželce, která ho nikdy nepodezírala a to prý pro něj byl největší závazek.

Přečtěte si osud Oldřicha Nového.

Podobné články

Doporučujeme

Další články