8 dobrých důvodů, proč chodit s krátkovlasou holkou – G.cz
Vyhledávání

8 dobrých důvodů, proč chodit s krátkovlasou holkou

Že k ideální ženě patří dlouhá hříva? Ha! Je spousta důvodů proč takovému mýtu nevěřit. Tady máte ty nejdůležitější:

1. Lepší líbání

giphy64 www.tumblr.com Je fajn, když při vášnivější sérii polibků nemusíte každých pár sekund lovit z pusy dlouhé vlasy. A ještě o hodinu později párátkem ze zubů - je to tak příjemnější pro oba.

2. Na každé fotce vypadá dobře

giphysdfg collection-of-gifs.tumblr.com Když prší, dlouhovlasá za chvíli vypadá jako vodník Česílko. Když fouká, pak zase připomíná polednici. S krátkovlasou budete mít lepší fotografické vzpomínky.

3. Nezdržuje v koupelně

TIFFANYS-2 thegreatgatsby.warnerbros.com Šampon, kondicionér, regenerační sajrajt na konečky, vyčesat, vyfoukat kvůli objemu nebo žehlit - holka s dlouhými vlasy prostě zdržuje a výsledek kolikrát ani nestojí za to.

4. Nedělá svinčík

Mít doma vlasatou holku je jako žít s perskou kočkou - chlupy (vlasy) máte v ranní kávě, na gauči, ve větrácích počítače, po celé koupelně a možná i na stropě. Všude!

5. Neutrácí za blbosti

Gumičky, sponky, vlasová zkrášlovadla, kartáče, fény a podobné hovadiny nevalné trvanlivosti. Nemluvě o procedurách u kadeřníka. Vyhozené peníze...

6. Neublíží si

Audrey-Hepburn-Short-Hairstyles www.oflegends.net Pokud je nemehlo (ano, i to se občas stává, věřili byste tomu?), může chodit blízko k ohni, bezpečně používat zipy a také jezdit na motokáře, aniž by ji skalpoval její motor. To se stalo v České republice v roce 2011 a 2013, mimochodem.

7. Neudusí vás ve spánku

Zkuste se v posteli zezadu přimknout ke své partnerce s dlouhými vlasy. Za chvíli máte její hřívu v puse, nose i očních bulvách. A to pak nejsou moc příjemné sny.

8. Její vlasy jsou kvalitnější

o-AUDREY-HEPBURN-facebook pianetadonna.it Když si je nechá dorůst, nebývají zničené od lakování, sušení a vší té náročné údržby. A pokud začnou být - šmik šmik a je tu opět ideální stav.

A TADY máte 9 nereálných představ o sexu, které máme z blbého porna.

Podobné články

Doporučujeme

Další články