7 typů exotů, které potkáte na dovolené u moře – G.cz
Vyhledávání

7 typů exotů, které potkáte na dovolené u moře

Nebo u móóóóóóře? Toť jedno, protože tahle sebranka vám bude dělat společnost, ať už se vydáte do Itálie, Řecka, Egypta nebo prostě kamkoliv...

Gement
Gement 8.8.2015, 17:00

1. Bába s dědkem

caring-for-seniors-vaca-680x365 http://completesenior.com

Bába si v letadle chce nechat zavolat pilota, ať neletí tak vysoko, že je jí šoufl. Na pláž vyrazí v květovaných plavkách o velikosti celty, dědek nafasuje proužkaté trenky od pyžama, protože "je to teď moderní." Když dostane na stůl nějakou exotiku, babka řve "Jééé, heleéé, co to jééé, fůůůj!" Od moře se oba vrací spálení na škvarek, aby Tonička odvedle viděla, že byli u móóóře.

2. Rodina s malými dětmi

Každá jejich věta začíná předponou NE. Neběhej do tý vody! Nestrkej si toho mrtvýho kraba do pusy! Nekakej do písku. A protože jsou na jednom pokoji s dětmi, nemohou si užít romantiky ani ve sprše, protože se děcka neustále budí kvůli faraonově pomstě.

3. Otrávený teenager

k instagram.com

Musel vyrazit na dovolenou s rodiči, i když mu je šestnáct, protože jinak by mu zatrhli kapesné. Hejt! Na facebook hází fotky z hotelového baru a selfies, kde ucucává nealko mojito s tagy #swag nebo #chlastamnaplazivynuly, pak dostane sprďana od mámy, že se nenamazal krémem.

4. Parta holek


Parta čerstvých maturantek vyrazí ke slané vodě, kde kalí na pláži a po barech, smaží se na slunci a po večerech se vysmívá dvořícím se místním. Když jedna nějakého klofne (nebo se nechá klofnout), ty ostatní ji až do konce pobytu pomlouvají, jaká je to štětka. A v hloubi duše závidí.

5. Osamělá žena

beach-15689_640 http://pixabay.com

Vyráží do exotických krajin, aby zapomněla na samotu. Když tu se zjeví čokoládový princ (animátor, číšník) ze severu Afriky, který se jí svěří se svým osudem sirotka. Při svitu luny si na pláži vyznají lásku a o půl roku později ho má nakvartýrovaného doma. Tam se fláká a tahá z ní peníze, které potřebuje poslat nemocnému otci, slepé matce a dvanácti sourozencům. Jasně, Ahmede... Počkej, cože?

6. Šetřílci

Do hotelu propašovali plotýnkový vařič, který si už na letišti místní kontroloři spletli s nášlapnou minou. Celý den trpí hlady, aby k večeru na hotel přitáhli tašky z nedalekého diskontu. Rozbalí potraviny, na kterých je 50 procent sleva, a hostina začíná. Svým dětem nedovolí ani zmrzku, protože tu si přece můžou dát i doma. Nejsou přeci blbí!

7. Kavky

family-holidays-sea-plane hamiltonisland.com.au

Na pláži si koupí od potulného prodavače slamák za deset éček, v hotelovém obchůdku ho mají za pět. V egyptském krámku si chtějí koupit šíšu, ale okouzleni egyptskou pohostinností odcházejí s několika hábity, kinžálem, kusem šutru z pyramid (což je ve skutečnosti zlomená cihla) a elektrickým odšťavňovačem. Domů přijedou s hromadou krámů a oškubaní jako kuřata.

A TADY máte 8 důvodů, proč se u moře pořád bojíme žraloků.

Podobné články

Doporučujeme

Další články