fb pixel 7 lidí, kteří chodili moc dlouho se džbánem pro vodu – G.cz
Vyhledávání

7 lidí, kteří chodili moc dlouho se džbánem pro vodu

A zemřeli úplně trapnou smrtí.

Carrie Bradshitt
Carrie Bradshitt 28.6.2015, 10:12

1. Steve Irwin

Nejslavnější moderní lovec krokodýlů zemřel ve 44 letech při natáčení dokumentu Smrtící oceán pro Discovery Channel. Probodl ho rejnok. Zemřel při tom, co miloval nejvíc, uvedl producent natáčeného filmu. Po Irwinovi zůstala manželka a dvě děti.

Steve-Irwin-crocod_2847616b

2. Corey Griffin

Zakladatel kyblíkové výzvy, jehož kamarád onemocněl amyotrofickou laterální sklerózou. Tak tenhle Corey zemřel ve svých 27 letech při potápění v Massachusetts.

a-venture-capitalist-who-raised-100000-for-the-als-ice-bucket-challenge-died-after-diving-from-a-nantucket-building.jpg

3. James Heselden

Vlastník společnosti na výrobu elektrických dvoukolek Segway zemřel, když na dvoukolce objížděl svou usedlost. Spadl z devítimetrové výšky do řeky. Bylo mu 62 let.

abc_wnn_segway_death_100928_wg

4. Isadora Duncan

Věčně rozevlátá americká baletka zemřela tragicky, když se jí při jízdě kabrioletem nešťastně zamotal šál do kola automobilu. Bylo jí 50 let.

isadora_duncan

5. Brandon Lee

Syn Bruce Lee zemřel naprosto nešťastně při natáčení filmu Vrána. Slepé náboje v jedné ze zbraní, které ve scéně „hrály“, nebyly slepé. Kulka zasáhla břicho a páteř.

Brandon-Lee-brandon-lee-28400690-1024-768

6. Paul Walker

Hvězda filmu Rychle a zběsile zemřela v autě, které jelo rychle a zběsile. Červené Porsche vylétlo ze silnice, nabouralo do sloupu veřejného osvětlení, vzňalo se a shořelo.

actor-paul-walker-dead-at-40-after-car-crash

7. Robin Williams

Komik, kterého zabila deprese. Robin se oběsil ve svém domě na pásku od kalhot 11. srpna minulého roku. Podle posledních informací navíc herec trpěl Parkinsonovou chorobou.

Robin_Williams-Esquire

A TADY máte 9 úplně obyčejných věcí, které vás mohou zabít.

Podobné články

Doporučujeme

Další články