fb pixel 7 mužných věcí, které totálně zparchantěly a staly se módou – G.cz
Vyhledávání

7 mužných věcí, které totálně zparchantěly a staly se módou

Metrosexuálové si alespoň hráli na ženy, ale pseudomuži si teď hrají na jiné a skutečné muže a používají k tomu posvátné propriety. Tyto už bohužel ztratily svůj původní testosteronový náboj.

1. Kníry

knit citypages.com Dnes je nosí každý druhý blbeček, i když zrovna není Movember, který slouží charitě. Pěstěný a dobře udržovaný knír je samozřejmě chlouba, ale jen pokud je součástí vaší skutečné identity a ne módním rozmarem.

2. Tetování

chinese-writing slodive.com Kdysi znamenalo, že jste námořník, voják nebo jste seděl v base. Což je mužné, byť z rozdílných důvodů. Ale dnes se z kérek stala spotřební a často absolutně neestetitcká věc. Zamyslete se nad tím, až potkáte pseudomuže s vytetovanou lebkou, datem narození dítěte nebo čínskými znaky, které ve skutečnosti znamenají "pikantní kuřecí polévka".

3. Letecký účes

hjrecruits comcast.net Styl třicátých a čtyřicátých let, který si pamatujete z filmů pro pamětníky a válečných zpravodajů. Delší vlasy nahoře, vyholené boky, česání jedním tahem mokrého hřebenu, které nezdržuje, když naskakujete do kokpitu. Nyní je to nezbytnost pro každého trotla, který čte pánské módní blogy. Ne nadarmo se teď takový účes často a velmi výstižně označuje jako "falická hlava".

4. Nátělníky

31284_P_1336550594585 wholesale7.net Dobře větrají, dávají na odiv svaly, nechávají vám volné ruce bez rukávů při náročné fyzické aktivitě, třeba sekání dřeva. Anglofilové je možná znají pod přezdívkou "wifebeater" čili něco jako "ženobij", což ale mužné není ani trochu. Zajděte si do nejbližšího obchoďáku a koukněte, jaké nátělníky tam mají dnes. Vytahané, s flitry a takové, které pasují tak na patnáctiletého rachitického smrada.

5. Kšiltovky

chris_paul_is_that_a_rolex_strap_on_your_baseball_hat_m14 dailynewsen.com Jejich prapůvod najdeme v roce 1860 u amatérského baseballového družstva Brooklyn Excelsiors. Moderní verze ve více méně současné podobě se objevily ve čtyřicátých letech. Slouží k tomu, aby vám do očí nesvítilo slunce, verze pro řidiče náklaďáků má síťovanou zadní část kvůli pocení. Čistě funkční věc, kterou má na hlavě půlka dementů na potemnělých diskotékách, ideálně s blýskavým nápisem.

6. Roztrhané džíny

3642078_Lookbook_PAStelgreen netdna-ssl.com Kdysi pracovní odolné gatě. Za totáče frajeřina, dnes nesmrtelná spotřebka, k mání v bezpočtu variací. Frajer nosí džíny, které si roztrhal při nošení tvárnic na stavbě, pozér si opotřebení a díry koupí za nemalé peníze. Fujtajbl.

7. Kanady

tumblr_l6gtck3Rzo1qd2vt3o1_500 tumblr.com Vysoké, odolné, s protiskluzovou podrážkou a kovem ve špičce - nezničitelné boty pro armádu, jejichž historie se dá vystopovat až do římského impéria. Chápeme, že je to známka punku, ale když si pořídíte takové botky, jen abyste si dali pogo na punkovém koncertu nebo když se chcete zalíbit polodementním skinheadským kámošům - pardon, ale to je myšlenková prasárna.

A TADY máte 10 slov, kterým většin Čechů nerozumí.

Podobné články

Doporučujeme

Další články