20 cestujících, které v letadle nechcete potkat

Obrázek uživatele Tomas Marny
07.8.2015, 13:08

Dobytci? Prasata? Úchylové? To vše vás může cestou letadlem potkat. My bychom vám to ale nepřáli.

1. Opilec

drunk-passenger-tied-up-by-fellow-passengers passengershaming.com Opilci jsou opruz. A tento byl údajně tak na šrot, že ho spolucestující uprostřed letu museli trochu zklidnit. Povšimněte si na obrazovce vpravo, že fotka byla pořízena zhruba uprostřed letu.

2. Babka s natáčkami

ghetto-airline-passenger passengershaming.com Babičky s natáčkami jste si určitě užili v dětství až až. Ale dívat se na to třeba jedenáct hodin v letadle?

3., 4., 5. a 6. Natahovač

passenger-shaming-1 passengershaming.com passenger-shaming-3 passengershaming.com passenger-shaming-10 passengershaming.com worst-airline-passengers-25 passengershaming.com Musí si prostě natáhnout nohy, ať se děje, co se děje a je mu jedno, že ty smrdutý fajfky strká někomu dalšímu pod nos.

7. Televizní povaleč

passenger-shaming-6 passengershaming.com Z domova je zvyklý si před televizí dát vždy nohy na přednožku, v letadle nepohrdne stolkem na občerstvení.

8. a 9. Kreativní dítě

passenger-shaming-9 passengershaming.com passenger-shaming-wtf-2 passengershaming.com Pro ostatní pasažéry poklad, protože celý let neřve, ale pro letušky a úklidový personál je to zosobnění ďábla. Stejně jako jeho rodiče, kteří mu takovou spoušť dovolili vytvořit.

10. Bordelář

passenger-shaming-11 passengershaming.com Tohle snad ani nepotřebuje komentář. Ok, let trvá dlouho, letenka stojí kopu peněz, ale jestli to takhle vypadá po pár hodinách v letadle, jak to asi vypadá u dotyčných doma?

11. a 12. Naháč

passenger-shaming-guy-with-no-shirt passengershaming.com passenger-shaming-wtf passengershaming.com Nevěříme, že v nějakém letadle je za letu takové vedro, abyste museli spát do půl těla. Pokud nejste jeden z Chippendales nebo jedna z Playmates, tak toto prosím ne!

13. a 14. Hároš

passenger-shaming-hair passengershaming.com passenger-shaming-weave passengershaming.com Nevíte, jestli je to muž, nebo žena, ale ty vlasy máte všude. Přes obrazovku, padají vám do pití a do jídla, prostě nechutné. Zkuste se zvednout a omylem ty vlasy trochu vytahat. Třeba pak bude klid.

15. Přírodní matka

passenger-shaming-changing-babys-diaper-on-plane passengershaming.com V každém letadle je alespoň na jedné toaletě přebalovací pult. Takže kdo začne malé posráně přebalovat v uličce mezi sedadly, zaslouží tečku.

16. Gambler

passenger-shaming-wtf-worst-airline-passengers passengershaming.com Po gamblerském mejdanu v Las Vegas mají sice super hadry, ale i tak se chovají jako dobytci.

17. Nechuta

passenger-shaming passengershaming.com Když už někdo nevypadá jako Angelina Jolie, což se může stát každému kromě Angeliny Jolie, měl by se snažit na veřejnosti spát kulturně. Ne jako obyvatelka vepřína.

18. a 19. Ufon

worst-airline-passengers passengershaming.com worst-airline-passengers-funny passengershaming.com Jedinci v jakýchsi domácích skafandrech vás sice na první pohled mohou pobavit, ale seďte vedle někoho takového třeba cestou z Prahy do Soulu, že?

20. Řvoucí dítě

alg-plane-tantrum-jpg nydailynews.com V některých situacích by tělesné tresty měly být zcela na místě. Zvláště, pokud dítě vypadá, že už by mohlo mít alespoň trochu funkční mozek. Pokud řve nějaký kojenec, těžko se s ním vyjednává, v tom případě postrádají soudnost jeho rodiče.

A TADY se podívejte na 13 působivých fotografií měsíce na cestách.


Komentáře

Doporučeno pro vás