10 žen, které byste asi nechtěli potkat třeba sami v noci lese – G.cz
Vyhledávání

10 žen, které byste asi nechtěli potkat třeba sami v noci lese

Tenhle článek nemá být výsměch, ani litování. Jen stručné představení žen, které musejí vést své životy úplně jinak než ostatní, ať už proto, že mají smůlu a postihla je nějaká zákeřná choroba, nebo si to svým jednáním způsobily samy. Ale i pod odstrašujícím až strašidelným zevnějškem se může skrývat hezké a zdravé jádro – nebo taky nemusí.

Radek Kovanda
Radek Kovanda 26.1.2016, 18:50

1. Valeria Levitin

Valeria Levitin (41) žije v Monaku a váží 27 kilo, jelikož trpí extrémní anorexií. Cíleně hubnout začala už jako puberťačka, ale po dvacátém roce věku se jí to vymklo psychické i fyzické kontrole. Valeria stále bojuje s tím, aby přibrala alespoň pár kil, ale s jo-jo efekty, které lidé většinou prožívají při hubnutí, se ona trápí v opačném gardu. Podlomené zdraví se výrazně podepisuje i na vzhledu, přesto ale dostává dopisy od svých fanynek, které by chtěly vypadat jako ona. Valeria je odrazuje a varuje, ať si s dietami a přílišným hubnutím vůbec nezahrávají.

2. Mikel Ruffinelli

Mikel Ruffinelli (40) z Los Angeles ma prokazatelně největší zadek na světě, s obvodem dva a půl metru. To jeden člověk ani nezvládne obejmout a kdyby byla strom, bylo by jí asi tak sto let. V pase má sice ‚jen‘ asi metr, ale široké pozadí jí brání procházet užšími dveřmi a do vlaku či do letadla si musí kupovat lístky na dvě sedadla. Mikel má čtyři děti a netrpí žádnou chorobou či vadou, prostě jí zadek (zvláště po těch dětech) takhle velkoryse narostl – s čímž si nedělá vůbec hlavu a hubnout nechce, protože je „větší ve skutečnosti krásnější“.

3. Elizabeth Starr

Také Elizabeth Starr (44) je z Los Angeles a i ona má rekordní část těla, ale jinou, jak je snad patrné z fotek. MEGA-prsatice si ale na rozdíl od předchozí MEGA-zadnatice se svým ‚boulemi‘ hlavu dělá, a to dost těžkou. Kdysi totiž kvůli své práci (pornohvězda) podstoupila v USA nelegální operaci, při níž si nechala vložit do prsou polypropylenové implantáty. Následně musela podstoupit už 63 dalších operací – nejdřív po zdravotních komplikacích vyjmuli pravý implantát (levý už nešel), pak se prsa operovala, aby vypadala obě stejně velká, s čímž byly spojené další komplikace a další operace, z nichž při třech málem zemřela. Dnes ji lékaři doporučují oboustrannou mastektomii, tedy amputaci ňader, ale Elizabeth už se další operace bojí, přestože jí neustále hrozí infekce a smrt následkem uvolnění krevních sraženin.

4. Melanie Gaydos

Melanie Gaydos (27) bývá titulována coby „nejošklivější modelka na světě“. Trpí vzácnou genetickou chorobou, tzv. ektodermální dysplazií, následkem čehož se jí správně nevyvinuly vlasy, zuby a pokožka. Ale zároveň má nezdolnou touhu se prosadit a ukázat všem, že i s touhle chorobou se dá nejen žít, ale dokonce se dostat i do časopisů a na billboardy. A to se jí už pět let daří.

5. Jyoti Amge

Jyoti Amge (1. února jí bude 23 let) pochází z indického Nagpuru a se svou výškou necelých 63 cm je nejmenší ženou na světě. Růst přestala už v dětství následkem genetické poruchy tzv. achondroplázie, o to víc se teď snaží o růst kariérní v oblasti showbyznysu. Už v devatenácti letech se poprvé objevila v televizi, následovaly hudební klipy a dva kritiky oceňované dokumentární filmy. Loni v zimě se dostala jako host do soutěže Bigg Boss, což je indická obdoba Big Brothera, a pár měsíců poté následovalo její obsazení ve čtvrté řadě cyklu American Horror Story: Freak Show. Je prý zamilovaná do indické bollywoodské megahvězdy Salmana Khana a jejím snem je zahrát si po jeho boku.

Další pětici představíme na následující straně...

Další strana

Podobné články

Doporučujeme

Další články