fb pixel Buddy Valastro a Duff Goldman se znovu postaví proti sobě! Půjde o osobní čest, cukrářskou prestiž a pomoc dobré věci – G.cz
Vyhledávání

Buddy Valastro a Duff Goldman se znovu postaví proti sobě! Půjde o osobní čest, cukrářskou prestiž a pomoc dobré věci

Zdroj: discovery

Soutěž, která má rozhodnout jeden z největších sporů v cukrářské historii, je zpět. Buddy Valastro a Duff Goldman, vyhlášení američtí mistři svého řemesla, se tentokrát střetnou ve speciálním klání, které bude věnováno období zimních, především pak svátečních radovánek. Ve hře bude nejen osobní čest a cukrářská prestiž, ale také 25 000 dolarů, které bude moci vítěz na konci soutěže věnovat libovolné charitativní organizaci. Kdo se bude radovat z prvenství? Odpověď na tuto otázku dá čtvrtá série televizní reality show Buddy versus Duff (Buddy vs. Duff Holiday), kterou můžete sledovat každé úterý ve 20 hodin na programu TLC.

Komerční sdělení 17.12.2021, 13:05

Čtyři části, čtyři různá zadání a vždy jen dvacet hodin na vytvoření mistrovských kulinářských děl. Tak bude vypadat speciální, čtvrtý díl velkolepého cukrářského souboje mezi Buddym Valastrem a Duffem Goldmanem.

Na úvod budou oba vyhlášení cukráři společně se členy svých týmů muset zavzpomínat na dětství a oživit si ikonické scény spojené s Charliem Brownem, Snoopym a jeho partou. Úkolem totiž bude připravit dort inspirovaný touto oblíbenou americkou vánoční klasikou. Následovat budou dorty spojené s tématikou Santy Clause a scénami z klasického vánočního baletu s originálním názvem Louskáček. Závěr pak obstarají dortové skvosty, pomocí kterých Buddy a Duff ztvární vlastní kouzelnou zimní krajinu.

Výtvory v každé z jednotlivých částí budou posuzovat čtyři věhlasné cukrářky – Gesine Pradová a Elizabeth Falknerová z Jersey City a Stephanie Boswellová s Valerií Gordonovou z Los Angeles. Ty rovněž určí, kdo na konci zvítězí a stane se králem svátečních dortů!

V rámci předchozích tří výzev byl úspěšnější Buddy Valastro, který sice s Duffem Goldmanem prohrál úvodní souboj, ale následně dokázal svého soupeře dvakrát porazit. Jak to dopadne tentokrát?

TÉMATA

Podobné články

Doporučujeme

Další články