fb pixel Bůček, tvarůžek a další 3 jídla, ke kterým se dají přirovnat ženy podle povahy – G.cz
Vyhledávání

Bůček, tvarůžek a další 3 jídla, ke kterým se dají přirovnat ženy podle povahy

+ DALŠÍCH -1 FOTEK

Jestliže láska prochází žaludkem, pak ženy jsou jako jídlo. Také ho milujeme, ale samozřejmě, že všeho s mírou. Vlastnosti následujících jídel a charakterové rysy některých příslušnic něžného pohlaví se až podezřele shodují. Však uvidíte.

Dirk Diggler
Dirk Diggler 23.3.2018, 11:48

1. Bůček

Ženu, kterou přirovnáme k bůčku, si můžeme představit nejen jako baculku, ale hlavně jako stabilní dámu, o kterou se můžeme kdykoliv opřít. Bude to nejspíš tím, že mívá kolem metráku. Ženy typu bůček se dost často prodraží, protože jsou náročné na spotřebu. Je to v podstatě jako pořídit si sporťák nebo náklaďák. Lidé je označují za nevratnou investici, protože furt jen žerou a vy z toho nic nemáte. Jen starosti a prázdnou lednici.

2. Houba

Žena typu houba je proslulá tím, že neustále nasává. Většinou si potrpí na alkoholické nápoje, jimž holduje každý den. Tyto ženy dost často vytváří své podhoubí, což znamená, že se pravidelně setkávají v restauračních zařízeních, společně popíjí víno a koktejly a do toho klábosí o lidech, které znají jen z doslechu. Jakmile se podhoubí nasákne dostatečným množstvím vinného střiku a mojita, jsou dámy ochotné tančit na stole a vyvádět jako v dobách, kdy byly ještě mladé houbitchky.

3. Ryba

Žena typu ryba je dost chladná a nevýrazná. Většinu svého času na této planetě se tváří neutrálně a bez emocí. Do varu ji nepřivedete, ani když jí sáhnete na zadek nebo když před ní kopnete do štěňátka. O rybách se říká, že mají pamět, která trvá jen 4 vteřiny, což platí i v tomto případě. Jakmile se s ní pohádáte, tak po chvíli zapomene a chová se, jako by se nic nestalo. Můžete ji klidně podvádět na veřejnosti. Tyto ženy povětšinou po rybách cítit nejsou, což je dobře.

4. Tvarůžek

Jakmile vstoupí do místnosti, tak se čas zastaví a všichni se na ni otočí. Není to proto, že by všechny kolem sebe uhranula svou krásou, ale proto, že je všude cítit. Většinou se jedná o nemytou houmelesačku, která nebyla 10 let u zubaře, 15 let ve sprše a 20 let u gynekologa. Tuto ženu si nechcete pustit do osobní zóny v okruhu 20 metrů, natož do postele. Její odér se vám totiž přilepí na chlupy v nose a jen tak se ho nezbavíte. Budete si je muset ostříhat, vytrhat nebo vypálit zapalovačem. Zásadně nedoporučujeme.

5. Smažený sýr

Nejedná se o ženu, která by pracovala v McDonaldu nebo jiném fastfoodovém řetězci, ale o ženu, která dlouhodobě smaží. Žena typu smažený sýr, tzv. smažák, dokáže zhubnout dvacet kilo během měsíce. Jedná se o velice aktivní ženu, která toho moc nenaspí. V řeči je však velmi nestálá. Přeskakuje od tématu k tématu, aniž by dopověděla svou myšlenku. Její ulicí se táhne (podobně, jako se táhne smažený sýr) vůně bromu.

A zde je 15 přestupků, za které můžou ženy legálně bít muže.

Podobné články

Doporučujeme

Další články