fb pixel 2v1: Samozabarvovací brýle pro všechny příležitosti – G.cz
Vyhledávání

2v1: Samozabarvovací brýle pro všechny příležitosti

OptikDoDomu k vám přijede zadarmo
Zdroj: https://optikdodomu.cz/

Samozabarvovací brýle dobře poznají, kdy potřebujete ochránit před slunečním svitem. V místnosti jsou dokonale čiré, ale když vyjdete během jasného dne ven, zabarví se tak, že plně nahradí sluneční brýle.

Komerční sdělení 28.5.2020, 13:48

Samozabarvovací čočky reagují na hladinu UV záření. Právě díky této inteligentní vlastnosti se venku na slunci zabarví do hněda nebo do šeda. Jakmile vstoupíte do interiéru, rychle se z nich opět stanou čiré dioptrické čočky.

Tento brýlový obojživelník proto skvěle poslouží jako alternativa ke slunečním klipům, slunečním dioptrickým brýlím nebo kombinaci kontaktních čoček a klasických slunečních brýlí. Oproti ostatním způsobům ochrany před slunečním svitem mají samozabarvovací brýle nespornou výhodu v tom, že fungují jako 2 v 1. Nemusíte nasazovat klip, střídat brýle nebo si dávat kontaktní čočky. Samozabarvovací brýle samy mění intenzitu ochranného zbarvení na stupnici 5–85 % podle toho, v jakém prostředí se právě nacházíte.

Nová generace samozabarvovacích čoček za staré ceny

Samozabarvovací dioptrické brýle vám nabídnou hodně muziky za málo peněz. Tedy v případě, že vsadíte na kvalitu a příznivé ceny. Obojí najdete u české společnosti OptikDoDomu. Ta navíc poskytuje unikátní službu, díky které si můžete nové brýle vyzkoušet třeba ve vašem obýváku. Stačí vyplnit kontaktní formulář a OptikDoDomu si s vámi domluví návštěvu, na kterou k vám přiveze bohatou kolekci dioptrických brýlí. Kamkoliv, nezávazně a zadarmo.

Rodinná firma OptikDoDomu navíc od dubna nabízí novou, ještě vyspělejší generaci samozabarvovacích čoček Transitions - GEN 8. Novinka se venku ještě rychleji zabarvuje a v interiéru se naopak rychleji stává čirou. Osmá generace čoček Transitions je příjemná také nižším stupněm počátečního zabarvení, vyšší ochranou před UV zářením a delší životností.

Zdaleka nejlepší zprávou ale je, že i když jsou čočky podstatně vylepšené, nemění se jejich cena. V provedení Fotochromatic Profi 1,5 je včetně povrchových úprav (tvrzení, antireflex, hydrofobní úprava) seženete za bezkonkurenčních 3 499 Kč. Odlehčená verze Fotochromatic Profi s povrchovými úpravami vás pak vyjde jen na 4 499 Kč.

90% sleva na brýlové obruby

A dobré zprávy ještě nekončí. Když se teď rozhodnete, že by samozabarvovací čočky byly to pravé dioptrické pro vás, dostanete k nim značkové obruby skoro zadarmo.

U OptikDoDomu totiž právě probíhá senzační 90% sleva na brýlové obruby. Jak ji získat? Stačí použít slevový kód FTBIO0A. Ale s nákupem moc dlouho neotálejte. Tato báječná akce platí jen do konce června.

Že by se vám hodily spíše jiné brýle než samozabarvovací? Mrkněte se do galerie brýlí OptikDoDomu. Z tak bohaté nabídky designových kousků si vybere opravdu každý. A co víc! 90% sleva na brýlové obruby platí na všechny typy čoček s povrchovými úpravami.

Podobné články

Doporučujeme

Další články