Brno chce stavět metro, na Hollanovo přání budou součástí souprav sado-maso vagóny – G.cz
Vyhledávání

Brno chce stavět metro, na Hollanovo přání budou součástí souprav sado-maso vagóny

Brno vstupuje do 21. století a znovu bojuje za projekt výstavby podzemní železnice, která by měla vést centrem města.
Zdroj: G.cz

Brno jde Praze po krku a bude stavět vlastní metro. Ono to tedy, jak v médiích na pravou míru uvedl kápo přes brněnskou dopravu Matěj Hollan, nebude tak úplně metro, bude to nová podzemní železnice (takže metro), ale i tak jde o ambiciózní projekt. A to zejména proto, že součástí vlakových souprav zřejmě budou i velmi speciální vagóny pro cestující s osobitými sexuálními zálibami.

Kateřina Horáková
Kateřina Horáková 12.11.2017, 10:23

Metro v Brně

Je to malý krok pro všechny ostatní, ale zásadní skok směrem k modernosti pro Brno. V moravské metropoli oprášili několik let starý projekt na výstavbu nové železnice, která by měla vést centrem města a pod zemí, dala by se tedy nazvat metrem.

A protože jediný, kdo má v české kotlině metro, je Praha, jeví se celkem logicky, že se na Moravě budou hlavním městem inspirovat. Po vzoru centrální metropole tak zřejmě budou součástí vlakových souprav v Brně i vagóny se speciálním zaměřením. Praha totiž před časem zkoušela projekt Rande-vůz, v jehož rámci se cestující mohli během jízdy seznámit a najít svou spřízněnou duši.

Tahle vyčpělá devadesátková zábava se ale moc nechytla, a tak přišel náměstek brněnského primátora pro dopravu Matěj Hollan s výrazně modernější ideou, která je mu navíc osobně blízká.

"Seznamky jsou dávno pasé, to je zábava pro vanilky. Chceme ukázat, že Brno je stejně světovou metropolí jako Praha a nebojíme se tu jít, jak se říká, se zbičovanou kůží na trh," zavtipkoval Hollan v komentáři k projektu, který se leckomu může zdát kontroverzní.

Nápad se speciálními vagóny má podle náměstka ale i obecně osvětový rozměr. "Muži a ženy se zálibou v S&M jsou normální lidé. Jako všichni ostatní jezdí do práce, na pivo nebo k mamince na nedělní oběd. Jen si prostě po cestě rádi nechají trochu naplácat. Ale pro to jeden ještě není horším člověkem," dodává Hollan, který, jak jsme před časem všichni chca nechca zjistili (a bohužel i viděli), do této zájmové skupiny také patří.

My v redakci odvážnému projektu velmi fandíme a až to bude, možná ho i vyrazíme otestovat!

A tady si přečtěte, proč je super nápad chodit s Brňákem.

Podobné články

Doporučujeme

Další články
Zavřít reklamu