fb pixel Březnová X Fight Night v Pardubicích láká fanoušky MMA na souboj Muradova proti De Oliveirovi – G.cz
Vyhledávání

Březnová X Fight Night v Pardubicích láká fanoušky MMA na souboj Muradova proti De Oliveirovi

Zdroj: XFN

Oblíbené akce večerních soubojů v MMA se vrací do Pardubic, kde se v sobotu 3. března 2018 od 19.00 v hokejové Tipsport Areně uskuteční další X Fight Night. V pořadí již osmý večer plný lákavých zápasů nabídne atraktivní duely, ve kterých se představí špičkoví čeští i zahraniční zápasníci a zápasnice. Mezi hlavní hvězdy bude patřit Uzbek Makhmud Muradov, trénující v týmu boxera Floyda Mayweathera nebo třeba Sandra Mašková, mj. vítězka prestižních Světových her v kickboxu a v Pardubicích debutující v zápasech MMA.

Martin Miko
Martin Miko 26.2.2018, 14:32

X Fight Night v pardubické Tipsport aréně láká na velká jména

Muradov, který se poctivě připravoval v posledních měsících v USA a Polsku, se utká s Brazilcem Edvaldem de Oliveirou. Ten má za svou kariéru na kontě již přes 30 výher a Muradov na toto číslo zatím kouká z velké dálky. V kleci však rozhodují daleko jiné věci než papírové předpoklady, a tak první březnová sobota přinese jistě pěknou dávku adrenalinu.

Z mužských zápasů pak na sebe výrazně strhává pozornost i souboj Karlos Vémola-Jamie Sloane. Vémola jako jeden z nejslavnějších tuzemských zápasníků Angličanovi nic nedaruje i přesto, že to bude jeho teprve první letošní zápas. Kdo však někdy Vémolu v boji viděl, jistě potvrdí, že „Terminátor“ dává do zápasů vždy všechno bez ohledu na to, jak dlouhou měl pauzu.

Zajímavý bude i duel talentovaného Tomáše Kvapila s Rakušanem Mochamedem Machaevem. Kvapil zatím v profesionálním MMA neprohrál a jistě by rád prodloužil šňůru vítězných zápasů na pět.

I Sandra Mašková jde do duelu s Rakušankou Pamelou Shanajovou s cílem vyhrát svůj první profesionální zápas v MMA a dokázat, že nejen v kickboxu je jednička. Jestli se jí to podaří, můžete být svědky již první březnovou sobotu od 19.00 v pardubické Tipsport Areně, kde proběhne akcí nabitá X Fight Night 8.

Podobné články

Doporučujeme

Další články