Břehy 2018 zvou na přednášky o vizích Prahy nebo koncert oblíbených Mydy Rabycad

Obrázek uživatele Martin Miko
17.5.2018, 18:05

V sobotu 19. května 2018 se oba břehy řeky Vltavy opět propojí v jedinečnou akci, která se bude pořádat souběžně na Klárově a na náměstí Jana Palacha. Festival Břehy 2018 je název druhého ročníku spojení diskuzí a přednášek o využití veřejného prostoru v hlavním městě Praha. Celá akce bude doplněna bohatým hudebním a doprovodným programem.

Břehy 2018 zvou na pestrý hudební i doprovodný program

Celodenní sobotní akce propojí oba břehy Vltavy v jedinečnou akci, která se odehraje zároveň na Klárově a náměstí Jana Palacha. Druhý roční akce Břehy započne ve 14 hodin a bude trvat až do 22 hodin. Od 14 hodin odpoledne se návštěvníci budou moci těšit na moderované diskuze a přednášky, které se budou zaobírat problematikou veřejného prostoru, chytrých řešení pro město nebo metropolitního plánu.

Veškeré panelové diskuze a přednášky bude moderovat Veronika Koloušková a Robin Čumpelík. Dočkáme se například přednášek na téma „Proměny pražské náplavky“, „Jak se dělá chytré město“ nebo „Metropolitní plán“. Některých diskuzí se zúčastní i primátorka hl. m. Prahy Adriana Krnáčová.

Hudební fanoušci pro změnu ocení podium, které bude postaveno na Klárově. Postupně vystoupí kapely jako Vltava, Adrian T. Bell, Klara & The Pop nebo Noisy Pots. Vrcholem celého hudebního programu bude kapela Mydy Rabycad.


Komentáře

Doporučeno pro vás