fb pixel Black Fox Clubzone má v plánu dostat návštěvníky do varu, nebo do Varů? – G.cz
Vyhledávání

Black Fox Clubzone má v plánu dostat návštěvníky do varu, nebo do Varů?

Nových míst, kam po nebo mezi filmy vyrazit během filmových Varů za kvalitní zábavou, není mnoho. Letošní ročník festivalu obohatí svým exkluzivním programem i lehce tajuplnou atmosférou nový klub BLACK FOX Clubzone, kde si i bez VIP’s akreditace budou návštěvníci připadat jako hvězdy.

Martin Miko
Martin Miko 28.6.2018, 19:02

Black Fox Clubzone míří do Varů

Bylo na čase, aby zavedenou a víceméně neměnnou klubovou scénu festivalu rozčeřil nějaký nováček. S mottem „Podívej se lišce do očí“ proto návštěvníky přivítá v Pasáži Praha na hlavní třídě T. G. Masaryka nový klubový prostor BLACK FOX Clubzone.

Důvodů, proč tento nový prostor neminout, je hned několik. Každý den až do noci nabídne pestrý program, od živých koncertů, přes improvizační show a vystoupení stand-up comedy až po sety předních DJ’s a hlavně, širokou škálu exkluzivních filmových drinků namíchaných z ikonického bylinného elixíru s kapkou pomeranče Black Fox. Připraven je například drink Black Fox Cinemapodávaný s popcornem, těšit se můžete i na panáka Black Foxs pomerančovým kaviárem. Každý den clubzone nabídne happy hours, kdy při nákupu Black Fox panáka získáváte druhý zdarma.

Ochutnávka z programu:

29.6. DJ ENEMY & RADIMO SAX

30.6. QUANTUM PRISON VOL. 3

1.7. IBY POP & DJ POETA

2.7. DJ GORY GROOVIAN & DISCO PARTYSONS

3.7. IBY POP B-DAY

DJ KAO OUI & JUST! iMPRO STAND UP SHOW

4.7. JUST! iMPRO STAND UP SHOW

5.7. IBY POP & JUST! iMPRO STAND UP & DJ Oh+D Liquid Drum’n'bass

6.7. PRODIGI NIGHT / SILENTCUT FEAT. LIVE BAND

BLACK FOX Clubzone se nachází na adrese: PASÁŽ PRAHA, T. G. MASARYKA 941/47 KARLOVY VARY

Další informace o tom, jak získat exkluzivní vstupné s welcome drinkem, aktuálním programu i o dění v klubu během celého festivalu lze najít na FB profilu @BlackFoxCZ a sledovat můžete i Instagram profile blackfox_cz #podivejseliscedooci #jedenpohlednestaci.

Podobné články

Doporučujeme

Další články