fb pixel Bez čeho se neobejde Nikol Švantnerová? Prozradila 14 nezbytností ve své kabelce – G.cz
Vyhledávání

Bez čeho se neobejde Nikol Švantnerová? Prozradila 14 nezbytností ve své kabelce

Zdroj: Huawei

Že je kabelka pravděpodobně nejvýznamnějším dámským doplňkem, to asi nebude žádným překvapením. Jenomže vzhled a design není to jediné, co o vás může něco prozradit. Ta největší tajemství se totiž skrývají hlavně uvnitř. Hned na první pohled může člověk určit, co je pro její majitelku důležité, jestli si libuje v pořádku či chaosu, anebo jaké věci u ní nesmí nikdy chybět.

Komerční sdělení 8.12.2021, 18:30

Také odsud vznikl trend, kdy známé influencerky a oblíbené celebrity nechávají své fanoušky nahlédnout do tajemství svých kabelek, tašek i batohů a ukážou ze svého pravého já zase trošku víc. K trendu se připojila i česká modelka a influencerka Nikol Švantnerová. Zjistili jsme, bez čeho se ve své kabelce nikdy neobejde! Podívejte se na video, čtěte níže.

1. Nikol jako první ze své černé kabelky odkrývá zlatý termohrnek. Podle svých slov si běžně ráno nachystá klidně celé tři dávky kávy, ale v náročném dni může i to být někdy málo.

2. Další položkou na seznamu je věc, která spojuje všechny z nás. Mobilní telefon je dnes už bezpochyby must-have snad pro každého. Nikol představila svůj oblíbený model, kterým je nejnovější Huawei Nova 9. Ve videu ukázala svůj smartphone v neotřelém perleťovém odstínu Starry Blue. Matný design překvapí tím, že se pod různými úhly světla jeho barva proměňuje.

3. Jako další se vynoří z tašky pouzdro na brýle. Ukazuje se Nikolin smysl pro eleganci, když si na nos posadí minimalistické černé obroučky. Musí se nechat, že tenhle kousek je zářným důkazem toho, že ani dioptrické brýle nemusí škodit kráse, ale přesně naopak!

4. Bez čeho Nikol neopustí domov, je klasický papírový diář. Modré odstíny jsou očividně její oblíbené, protože modrou zvolila jak pro diář, tak pro svůj Huawei Nova 9 a dokonce i outfit, v němž tajemství útrob své kabelky fanouškům představuje.

5. Každému psímu páníčkovi bude pátý bod jistě sympatický. Stejně jako dělají čtyřnozí mazlíčci radost nám, chceme jim to oplácet sem tam nějakým tím pamlskem. Nebo jak se smíchem vypráví Nikol, občas je potřeba i uplácet.

6. Pro práci na cestách nesmí chybět ani tablet. Nosit s sebou všude notebook nebo pracovat na mobilu není zrovna nejšťastnější. Proto má Nikol tablet vždycky po ruce.

7. Následuje další evergreen všech dámských kabelek – peněženka. Ať už si potrpíme spíš na větší, nebo nám s nástupem bezkontaktních plateb stačí i jen ty menší na karty, vždycky ji tam najdeme. Nikol je fanouškem skupiny č.1 a ukazuje svůj kousek ve stříbrné barvě s nýty.

8. Občas přijdou dny, kdy nás čas tlačí tolik, že není ani chvilka k zastavení. Nikol tak nemyslí jenom na pamlsky pro pejska, ale schovává v kabelce i něco malého pro sebe. Zdravá müsli nebo proteinová tyčinka je vždycky záchrana!

9. Jasná nezbytnost jsou klíče od auta, především když je člověk stále na cestách.

10. Podle prvního dojmu je další na seznamu rtěnka, která by nás u vždy upravené Nikol pravděpodobně moc nepřekvapila. Ale zdání klame. V kabelce nosí další novinku Huawei FreeBuds Lipstick. Nápaditý design pouzdra připomíná rudou rtěnku, ale ve skutečnosti se uvnitř ukrývají bezdrátová sluchátka. Jak říká Nikol, jsou pro ni nutností nejen pro oddych při poslechu muziky, ale také pro každodenní vyřizování telefonátů. Takže bez sluchátek ani ránu!

11. Známe všichni ty dny, kdy nás čeká spousta zařizování a musíme viset od rána do večera na telefonu. Proto není radno zapomenout doma nabíječku. V případě Nikol je ale krize vždycky v mžiku zažehnána, protože její smartphone má vychytávku rychlonabíjení a dočerpat energii alespoň do půlky netrvá ani 30 minut. Nabíjet s ní v případě potřeby může sluchátka Lipstick.

12. Stejně jako ty od auta nesmí chybět ani klíče od domu.

13. Také široký kartáč na vlasy si tu našel své místo. Nikol zdůvodňuje tuhle svou nutnost faktem, že pokud chce vypadat stále upraveně a reprezentativně, bez hřebenu se neobejde.

14. A tušíte správně, co by to bylo za kabelku, kdybychom tam na závěr nenašli flakonek parfému. Nepochybně se shodneme, že stejně jako Nikol ani my nevyrážíme do světa bez oblíbené vůně. Člověk nikdy neví, co den přinese, a proto je dobré mít na každou schůzku, ať už pracovní nebo soukromou, flakon po ruce.

TÉMATA

Podobné články

Doporučujeme

Další články