fb pixel Během Noci s legendou se na pódium vedle van Damma postaví i Jaromír Jágr. Už před lety se potkali v jednom filmu – G.cz
Vyhledávání

Během Noci s legendou se na pódium vedle van Damma postaví i Jaromír Jágr. Už před lety se potkali v jednom filmu

Zdroj: VDN Promo

Již v úterý 7. listopadu vstoupí na pódium v pražském SaSaZu legendární hollywoodský herec Jean-Claude van Damme. V rámci akce Noc s legendou se tak vůbec poprvé v naší zemi potká organizovaně s fanoušky, kteří si na jeho akci mohli zakoupit vstupenky, a to dokonce i s „meet and greet“. Slavný herec ale nebude jedinou hvězdou večera.

Martin Miko
Martin Miko 6.11.2023, 10:28

Legendární van Damme přijede do Prahy

„Aktuálně nám zbývá posledních pár ‚meet and greet‘ a pár vstupenek ke stolům i na stání. V den akce bude určitě vyprodáno,“ hlásí promotér večera Petr Větrovský z agentury VDN Promo, která stojí za populární sérií večerů s názvem Noc s legendou. V minulosti již organizovala podobné akce s Mikem Tysonem, Tysonem Furym anebo třeba s Jaromírem Jágrem.

Právě Jágra a legendu akčních filmů spojuje jeden film. Je jím snímek Náhlá smrt (Sudden Death), který se odehrává v aréně pittsburghských Tučňáků v rozhodující sérii finále NHL. Jaromír Jágr minulý týden zveřejnil zajímavé video, kde se do branky Tučňáků postavil v rámci filmu i samotný Jean-Claude van Damme.

Jágr navíc na svůj instagramový profil napsal: „Tenkrát nám Jean-Claude van Damme ‚píchnul‘ v Pittsburghu, tak teď v Praze zkusím ‚píchnout‘ já jemu už za týden v SaSaZu. Mám rád tyhle vtipný videa a když on skočil na led, když jsme dostali gól a pak chytil nájezd, já skočím za ním na pódium. Když to nebude Marku Vašutovi vadit (nerad bych dostal pěstí ve tmě), dám JCVD i pár otázek. Moderátora jsem ještě nedělal. Za týden se uvidíme.“

Na akci Noc s legendou tak uvidíme nakonec světové legendy rovnou dvě a jedna z nich si vyzkouší poprvé novou roli moderátora. Přesto, že se bude jednat asi jen o chvilku, jelikož hlavním moderátorem akce je herec Marek Vašut, jsme na premiéru slavného čísla 68 v očekávání.

Podobné články

Doporučujeme

Další články