fb pixel Asie s nádechem Západu: Canggu na Bali je ideálním místem pro surfaře i nomády – G.cz
Vyhledávání

Asie s nádechem Západu: Canggu na Bali je ideálním místem pro surfaře i nomády

+ DALŠÍCH 13 FOTEK + DALŠÍCH 14 FOTEK

Pokud vám vadí zima, máte přebytek peněz a světem se zrovna nešíří zákeřný supervirus, doporučujeme všem v zimních měsících zmizet do jihovýchodní Asie. Vzhůru do Denpasaru, který je v současnosti jednou z nejvyhledávanějších turistických destinací.

Martin Miko
Martin Miko 8.3.2020, 08:47

Do Canngu za odpočinkem i nomádstvím

Když někdo řekne Bali, všem se vybaví ráj surfařů, pohádkové pláže, hinduismus a v posledních letech hojně navštěvované místo turistů. Našim cílem bylo město Canggu, jež leží na jihu indonéského ostrova, a drží si pověst místa, které je hojně navštěvované mladými lidmi. Za vše mluví zdejší hipsterské kavárny a bistra se skvělými snídaněmi i příznivé ceny pro dlouhodobější návštěvníky. Podle názoru mnohých se proto jedná o ideální místo pro surfaře a digitální nomády, kteří mají v plánu zůstat na Bali delší dobu.

Město Canggu se proto mladým lidem skvěle přizpůsobilo. Důkazem jsou pravidelné koncerty, skateparky, coworkingová místa pro nomády a další výhody, kterými se snaží zavděčit své cílové skupině. Město je navíc skvěle nakloněné českým návštěvníkům. Kromě toho, že tu potkáte spoustu Čechů, kteří zde dlouhodobě žijí, tak zjistíte, že je ve městě i několik podniků, které vlastní Češi. Příkladem je například hojně navštěvovaný podnik Joshua District, hotel Riviera House nebo kavárna Coffe `n` Oven.

Všechny fotky jsou samozřejmě naše a focené iPhonem, takže si nestěžujte na kvalitu.

Podobné články

Doporučujeme

Další články