Američtí vědci zjistili, že obyvatelé Brna se vyvinuli z neandrtálců – G.cz
Vyhledávání

Američtí vědci zjistili, že obyvatelé Brna se vyvinuli z neandrtálců

+ DALŠÍ 1 FOTKA

Určitě sí říkáte, co si ti američtí vědci na nás zase vymysleli, jenže toto je vážný výzkum, který byl prováděn několik desítek let a potvrdil dlouhodobé tušení obyvatel Prahy. Na základě výzkumu profesorů z Aljašské univerzity se ukázalo, že lidé z Brna a okolí jsou slepou uličkou ve vývoji člověka. Výzkum potvrdil, že rodilý Brňák je tak přímým potomkem homo neanderthalensis. Vědci ve svém výzkumu vysvětlují, že Brňáci jsou schopni přežít ve zhoršených životních podmínkách a lépe snášejí alkohol.

Dirk Diggler
Dirk Diggler 12.4.2018, 07:00

Neandrtálci pochází z Brna

K dalšímu z bohulibých výzkumů přispěl jeden z nadačních fondů židovského miliardáře Gerge Sorose, který je znám především tím, že v celé Evropě sponzoruje dobročinnou činnost sluníčkářů a demokratických žumpařů, kteří podávají pomocnou ruku uprchlíkům a ekonomickým migrantům. Tentokrát se však díky Sorosovým penězům jen potvrdilo to, co jsme všichni už od pradávných dob minimálně tušili. Unikátní výzkum, který spočíval v porovnání DNA neandrtálce s rodilým obyvatelem města Brna, prokázal 100% shodu, což znamená, že neandrtálci nevyhynuli, ale přestěhovali se před zhruba 25 tisíci lety do Brna, kde pobývají dodnes.

Američtí vědci dlouho váhali, jestli mají s výsledkem těchto porovnání vyjít na veřejnost, jelikož dle svých informací dobře věděli, že tyto znepokojující výsledky by mohli rozeštvat Brno proti zbytku republiky a navíc by se zvýšila frekvence vtipů ze strany Pražáků o Brně. „Já byl v Čechy před dvacet roky studovat and já mluvit trochu šesky. Znát vy ten vtip o tom, jak vznikl Slovák? Člověk z Maďar fucks with opice and on hodil jí přes Dunaj. Tak vzniknul Slovák,“ svěřil se americký vědec John Smith z Aljašské univerzity, který má kromě smyslu pro humor i ověřené informace o původu neandrtálců.

Matěj Hollan byl z objevu nadšený

Neandrtálci nejsou slepou uličkou ve vývoji člověka, nýbrž brněnskými rodáky. Oficiálně se nyní uvažuje o přejmenování neandrtálce na homo neanderthalensis brnus, což by velice mohlo pomoct nízké návštěvnosti města Brna. „Je to pro naše město obrovský úspěch, který pomůže turistickému ruchu v Brně. Každý bude chtít vidět neandrtálce a my jich máme plné Brno. Očekáváme turisty z celého světa,“ prozradil exkluzivně pro G.cz brněnský politik Matěj Hollan.

Uvidíme, jak se s touto šokující informací lidé z Brna vypořádají. Jak byste reagovali vy, kdybyste zjistili, že jste potomci neandrtálců? Napište nám.

A zde je 7 důvodů, proč nechodit s pornoherečkou.

Podobné články

Doporučujeme

Další články