fb pixel Audioknihy, které nesmíte minout – G.cz
Vyhledávání

Audioknihy, které nesmíte minout

Zdroj: archiv Audioteka CZ

Desáté narozeniny slaví Audioteka, platforma s největší nabídkou audioknih v Česku. V katalogu má přes 6 700 titulů – a my vám teď přinášíme tipy na bestsellery, které rozhodně stojí za poslech!

Komerční sdělení 19.10.2021, 10:30

Krvelačné thrillery, napínavé detektivky, komedie se skvěle vypointovaným humorem, ale také biografie nebo jiná faktografická díla. Výběr titulů na Audiotece je hodně pestrý. Nás v redakci zaujaly hlavně tyto kousky.

Mark Manson: Důmyslné umění, jak mít všechno u pr**le

Přestaňte se snažit být za každou cenu pozitivní a staňte se spokojenějšími lidmi! Po desetiletí do nás motivační knížky hučí, že pozitivní myšlení a přístup jsou klíčem ke šťastnému životu. Ale „k čertu s pozitivismem,” říká autor díla, známý bloger a podnikatel Mark Manson. Podle něj funguje jedině přiznat si, že něco „stojí za h**no“ a naučit se s tím žít. Jak si osvojit umění nadhledu? Prozkoumejte veškeré účinné možnosti v podání Davida Prachaře.

Tim Weaver: Údolí mrtvých

Asi jen málokdo by čekal, že sedmnáctiletá Megan Carverová – ambiciózní jedničkářka a vzorná dívka ze šťastné rodiny – uteče z domova. A přesto je už přes půl roku nezvěstná. Soukromý vyšetřovatel David Raker, který se specializuje na pátrání po pohřešovaných osobách, zakusil ztrátu blízkého člověka na vlastní kůži. Ví, že ta nejtemnější tajemství bývají pohřbená velmi hluboko... Jaká jsou ta Meganina? Dopátrejte se v napínavém příběhu namluveném Igorem Barešem.

Pavel Bareš: Projekt Kronos

A na závěr si dopřejte kultovní věc od českého mistra sci-fi řemesla. Píše se rok 2052 a to málo, co po válce ze světa zbylo, halí šero nukleární zimy. Attiona City, jedno z posledních míst lidské civilizace, zevnitř požírá záhadná epidemie a společenské rozkoly. Zatímco prominentní občané v horní části města se vzpamatovávají z válečných hrůz, méně šťastní obyvatelé spodního Downtownu se propadají stále hlouběji... Ve vzduchu je cítit pnutí, kam až vyvrcholí? Přiblíží vyprávění v podání Ondřeje Nováka.

Každou audioknihu si můžete předem otestovat. Na webu Audioteky totiž najdete vždy ukázku zdarma, abyste si byli ještě před nákupem jisti, že vám zpracování sedne. Pak už posloucháte v aplikaci Audioteka, která má řadu vylepšených funkcí. Například díky podpoře Apple Car Play a Android Auto si audioknihami můžete zpříjemnit i cestu za volantem.

Více na www.audioteka.cz.

TÉMATA

Podobné články

Doporučujeme

Další články