9 smrtelných hříchů rekreačních kinofilů – G.cz
Vyhledávání

9 smrtelných hříchů rekreačních kinofilů

Chodíte do kina jenom čas od času? Jste synonymem víkendového řidiče, kterého zbytek běžného provozu nenávidí za jeho lajdáctví. Vaše chyby lze naštěstí snadno napravit.

Václav Rybář
Václav Rybář 30.9.2017, 16:55

1. Vybíráte si podle plakátů před kinem

vyber_haaretz_com www.haaretz.com Nečtete recenze, nekoukáte na upoutávky a návštěva kina je pro vás spontánním rozhodnutím. Proto koukáte na plakáty s tupým výrazem a vybíráte podle názvu nebo podle toho, na co šel pár před vámi.

2. Chováte se u pokladny submisivně

subinky_yogamodern_com www.yogamodern.com Prostě řeknete „dva lístky na XXX" a vůbec už neřešíte, že vás uniformovaná pracovnice posadila do poslední řady úplně na kraj, možná dokonce i za sloup (v Lucerně pořád ještě reálný scénář).

3. Chodíte pozdě

whatev_bestthinking_com www.bestthinking.com Protože přece nebudete koukat na ty reklamy. A proto pak děláte všem stínohru deset minut po začátku filmu.

4. Chodíte brzo

whatev_theartscentregc_com www.theartscentregc.com A jste pak zbytečně naštvaní, že vás ještě do sálu nepustí, protože ho čistí po útoku diváků, co právě odešli z předešlého představení.

5. Jdete na 3D, protože chcete vidět víc

3d_boston_com www.boston.com Nakonec ale uvidíte míň a někteří dokonce nic. Většina trikových spektáklů umisťuje hlavní akční scény do nočních kulis, protože na černočerném pozadí se animuje líp a levněji. Spojte si to s úbytkem světla při průchodu obrazu skrz vaše 3D brýle a co máte? Tmu jak v tunelu.

6. Nosíte si do kina jídlo a pití

zradlo_thewrap www.thewrap.com Se slastným pocitem, že jste zase ušetřili, nesete pod kabátem dvoulitrovou kolu a rodinné balení špekáčků z Alberta. Občerstvení přitom tvoří až 70% všech příjmů kina, takže pokud si bude hrát na pašeráka každý, kino rychle zkrachuje a vy budete s pašovanými špekáčky dojíždět o pár kilometrů dál.

7. Sedáte si jinam

whatev_valmorgan_co_nz www.valmorgan.co.nz Protože jste byli u pokladny submisivní a nechce se vám přelézat deset hlav potmě. Murphyho zákon ovšem pracuje i tady. V jednom ze tří případů vás při tomhle hříchu nachytá právoplatný držitel sedadla. Pokud tedy nesedíte v první řadě. V takovém případě jste se potrestali sami.

8. Odcházíte během závěrečných titulků

title_wiki Wiki Commons Protože film už přece skončil a vy musíte chytnout poslední tramvaj. Jste pak mezi prvními, kdo se v diskuzích ptají, jestli byla nějaká scéna po závěrečných titulcích.

9. Po zaplaceném představení jdete ještě na jedno

whatev_foodrepublic www.foodrepublic.com V Americe se tomu říká theatre-hopping. Prostě zkusíte po skončení vašeho filmu některý ze sousedních sálů. V horším případě narazíte na uklízečku, v lepším si od prostředka užijete nějaký film, na který jste vlastně jít nechtěli, a máte pocit vítězství, zatímco si někdo ve velíně plném kamer posteskne, že jste další z mnoha.

TÉMATA

Podobné články

Doporučujeme

Další články