fb pixel 9 případů, kdy Němci ustupují imigrantům a zahazují tak vlastní kulturu – G.cz
Vyhledávání

9 případů, kdy Němci ustupují imigrantům a zahazují tak vlastní kulturu

Multikulturalismus dělá z lidi blbce. Tady jsou důkazy.

Ivan Brezina
Ivan Brezina 1.6.2016, 16:50

Multikulturalismus je levicová ideologie, podle které mohou v jednom státě společně žít skupiny s různým etnickým původem, kulturou, zvyky a náboženstvím. Prý je to nejen bezproblémové, ale dokonce přínosné a „obohacující“. Určitě se dají najít důkazy, kdy to tak skutečně funguje. Třeba čeští Vietnamci – lidé, kteří k nám přišli ze zcela odlišného kulturního okruhu na druhém konci světa. Během jediné generace se v Česku integrovali a zařadili (samozřejmě až na výjimky), takže proti nim může něco namítat snad jen hlupák s hlavou plnou předsudků.

Multikulturní ideologie ale zásadně selhává, pokud jde o imigranty z islámských zemí. Mírové soužití muslimů s nemuslimy nefunguje nikde na světě, což bylo v dějinách mnohokrát potvrzeno. Všude, kde se islám setkal s jinými náboženstvími, docházelo ke sporům, střetům, válkám a zabíjení. To je realita, datující se od 7. století dodnes.

Proč by mělo být výjimkou dnešní setkání milionové vlny islámských imigrantů se sekulární a demokratickou evropskou kulturou? Muslimové se nám nechtějí přizpůsobit a integrovat se do naší společnosti. Muslimové přišli změnit nás. Chtějí nám vnutit své vidění světa, své hodnoty, své náboženství, své způsoby oblékání a své zákony. Přesně podle hesla ze seriálu Star trek: "Jsme Borgové. Budete asimilováni. Odpor je marný."

V Německu se to muslimským přistěhovalcům už daří, což velmi podrobně dokumentuje tenhle film:

Autoři identifikovali a přesně doložili celkem devět ústupků, kterými se Němci snaží „uchlácholit“ muslimy. Naši sousedi imigrantům ustupují třeba zaváděním železničních vagónů jen pro ženy, mizením vepřových klobás (zatím jen někde), zákazem reklam s odhalenými ženami nebo vyháněním původních obyvatel z bytů, aby bylo kde ubytovat „hosty“.

Pod vlivem ideologie multikulturalismu jakoby Německo ztratilo základní sebeobranné a sebezáchovné instinkty. Po malých krůčcích dobrovolně vyklízí pozice, což má často velmi šokující podobu. Po silvestrovských sexuálních útocích imigrantů na německé ženy třeba tamní média několik dnů mlčela. Autocenzurně prostě rezignovala na svůj základní úkol pravdivě informovat o tom, co se děje.

Proč Němci multikulturně zhloupli? O tom můžeme jen spekulovat. Možná za to může jejich dodnes nevyřešené trauma z rozpoutání dvou světových válek, na které upozornil německý filozof Karl Jaspers ve skvělé knize Otázka viny (1946).

Možná se Němci bojí, aby jim zase někdo nepřipomínal jejich nacismus, xenofobii a nenávist k jiným národům. Proto si nechají líbit cokoli a odkohokoli, jen aby zase někdo nevytahoval jejich vinu. Kyvadlo se přehouplo na druhou stranu.

Takhle se nechová sebevědomý evropský národ. Takhle se chovají blbci.

Anketa

Co dalšího by Němci měli změnit?

Anketa se načítá...

Podobné články

Doporučujeme

Další články