9 nejvíc sexy hráček tenisu

Leckteré slavné tenistky by mohly naše modelíny strčit co do krásy do kapsy.

1. Taťána Golovinová (26)

golovin_1 golovin_3 Francouzská tenistka ruského původu. Kariéru ukončila ve dvaceti kvůli problémům s páteří. V současnosti ji prý obšťastňuje nějaká kopačka z Manchesteru.   

2. Maria Kirilenková (27)

maria_8 maria_5 Bronzová olympijská medailistka z ženské čtyřhry z LOH v Londýně. V červenci letošního roku se rozešla se svým snoubencem Alexandrem Ovečkinem, takže je volná.  

3. Dominika Cibulková (25)

cibulkova_7 cibulkova_4 Rodačka z Bratislavy. Letos se dostala na Australian Open až do finále, kde ji porazila o dost ošklivější Číňanka Li Na. Dominika většinou randí s tenisty, vezměte to, pánové, na vědomí.  

4. Sania Mirza (27)

mirza_3 mirza_5 První Indka v historii, která byla nasazená na grandslamový turnaj. Má vymazlený obouručný bekhend.   

5. Ana Ivanovićová (26)

ivanovich_31 ivanovich_61 Srbka, která mimo klasických titulů získala v roce 2007 cenu Karen Krantczke za sportovní chování. Hodná holka to je!   

6. Ashley Harkleroad (29)

ashley_3 Ashley Harkleroad Americká hráčka, která o sobě dala vědět i díky povedeným fotkám v Playboy. Je vdaná a má dvě děti. Smůla.  

7. Anna Kourniková (33)

kurnikova_6 kurnikova_3 Jedna z nejslavnějších profi tenistek a modelek. Status celebrity si vysloužila díky vztahu s Enrique Iglesiasem, se kterým to táhne už několik let.  

8. Maria Šarapovová (27)

sharapova_11   sharapova_5 Další ruská tenistka koketující s modelingem. Podle všeho je už přes rok ve vztahu s bulharským tenistou Grigorem Dimitrovem.  

9. Nicole Vaidišová (25)

Nicole+Vaidisov-3   31064 Česká tenistka narozená v německém Norimberku popletla hlavu nejednomu slavnému tenistovi. V roce 2010 se provdala za Radka Štěpánka, o 3 roky později se s ním rozvedla. Teď randí s profi golfistou Danielem Suchanem (21), dlouholetým kamarádem jejího bratra Olivera.  

Komentáře

Doporučeno pro vás