9 lidí, kteří by už konečně měli jít do prdele – G.cz
Vyhledávání

9 lidí, kteří by už konečně měli jít do prdele

Omluváme se za vulgární a ‚nevyhvězdičkovaný‘ výraz, ale někdy to prostě nejde říct ani napsat jinak.

Dirk Diggler
Dirk Diggler 29.12.2014, 16:15
    Nejsme Miloš Zeman, abychom kolem sebe rozhazovali sprosťárny jako pouťové konfety. Blížící se Silvestr je ale příležitostí k bilancování a k tomu, aby si člověk udělal pořádek v hlavě. Chceme si z ní vyhodit lidi, kteří se nám do ní pořád cpou, i když je tam fakt nechceme. Lezou nám do hlavy opakovaně, znovu a znovu. Zaplňují mediální a veřejný prostor, aniž bychom o ně stáli. Rádi bychom jim řekli slušně, aby to už nedělali a zmizeli z našich životů, ale to by nás bohužel nikdo neposlouchal. Někdy je třeba promyšleně použít jasný a srozumitelný výraz i za cenu, že se tím člověk tak trochu sníží na úroveň těch, kterým ho adresuje. Takže vážení a milí: "Jděte už konečně do prdele!"  

1. Michal David

Proč něco vysvětlovat? Jméno říká vše, a i to jméno je falešné (v občance má napsáno "Vladimír Štancl"). Ten člověk měl jít do prdele nejpozději po spartakiádě 1985, na které zazněla jeho otřesná odrhovačka Poupata. Takže přetahuje už skoro o třicet let.
 

2. Miloš Zeman

"Prezident dolních deseti milionů"? Spíš prezident lůzy ze 4. cenové dvě hodiny po zavíračce. Bytost, která se cpe tlačenkou, hulí jako fabrika a chlastá tak, že se neudrží na nohou nejen v budově České televize, ale ani nad českými korunovačními klenoty. Hanba Čechům, kterým Ovar vládne!
 

3. Rodina Štikova

Kde se vzala? Čím je zajímavá? Jen tím, že jednu její členku kdosi nemanželsky oplodnil a potomek dostal úděsné jméno Quentin. O rodině Štikově přesto neustále slyšíme a musíme se dívat na její fotky. Nebylo by lepší vypálit si oči rozžhavenou kramlí?
 

4. Helena Vondráčková

Smutný příběh ženy, která neumí stárnout a pořád chce být "mladice". Za dva roky jí bude sedmdesát, což je důstojný věk babičky. Ale ne, ona se musí stylizovat do role puberťačky. A ještě se pořád s každým soudí, což je od ní zcela nesoudné.
 

5. Jiří X. Doležal

Novinář? Ne, kašpárek, který postavil svou kariéru na "psaní jinak". Přečtete si kterýkoli jeho článek a zjistíte, že má prostě za všech okolností odlišný názor než ostatní. Zaprvé je to na novinařinu trochu málo a zadruhé je to macha, kterou Doležal jen pořád opakuje. A dělá to už čtvrt století.
 

6. Mgr. Stanislav Huml

profimedia-0193400832 Momentka z oslavy na ruské ambasádě (Foto: Profimedia.cz) Bývalý komunistický esenbák, ve kterém přetrvaly manýry komunistického esenbáka. A ještě horší je, že má coby poslanec sílu otravovat nám jimi život. Viz třeba ZDE nebo ZDE.  

7. Josef Rychtář

Opravdu nás nezajímá soukromý život nějaké Bartošové. Jenže tenhle člověk z privátna udělal divadelní spektákl – nekonečné představení, před kterým není úniku. Rval se na veřejnosti se svým milostným sokem a vrcholem bylo patetické kladení věnců na místo, kde Bartošovou zabil vlak. Dost!
 

8. Láďa Hruška

Smažená tlačenka? Mléčný koktejl s uzenáčem? Švestkové knedlíky sypané tlustým od šunky? Vymyslet blivajs dokážeme sami. Nepotřebujeme se dívat na ňoumu, vedle něhož jsou pejsek a kočička pekoucí dort vrcholem kulinářské kreativity. Bleéé!
 

9. Yemi A.D.

Podle Wikipedie je to "český choreograf, herec, výtvarný umělec, umělecký režisér, korespondent a performer". Podle nás je to nafouknutá bublina. "Multikulturní kořeny jej inspirovaly k poznávání různých kultur a regionů. Zkušenosti nabyté v průběhu cestování a poznávání jsou základem Yemiho umění, filozofie a práce na uměleckých projektech," píše sám o sobě. Taky jezdíme na dovolenou do cizích zemí, ale že bychom o tom museli takhle plkat? A jaképak umění a filozofie? Ten srandovní hopsal je snad nějaký Michelangelo, Rodin nebo Descartes?
  Abychom ale nevypadali jako mravokární mudroprdi, co si vybíjejí zlost na druhých - sami bychom se měli stydět až do krve. Za co? Za TOHLE.    
TÉMATA

Podobné články

Doporučujeme

Další články
Zavřít reklamu