9 kroků k tomu, aby se z vás stala stylová ženská – G.cz
Vyhledávání

9 kroků k tomu, aby se z vás stala stylová ženská

Nedaří se vám objevit ten pravý styl? Topíte se v záplavě módních trendů? Udělat ze sebe babu, která vypadá neustále šmrncovně, ať si na sebe hodí „cokoliv“, není zas tak těžké.

Nikol von Rakonitz
Nikol von Rakonitz 4.9.2014, 13:00

   

1. Investujte do pár kvalitních kousků

main-2.original.585x0 Jestli něco opravdu dokáže povýšit váš outfit o level až dva výš, pak jsou to kvalitní kabelky a boty. Prostě to tak je. Klidně se oblíkejte v nejlevnějších hadrárnách, ale nezapomeňte mít na sobě aspoň jednu kvalitnější věc. Do bot a kabelek v klidu investujte víc peněz. Samozřejmě do takových, které opravdu unosíte.    

2. Porušujte pravidla

main-3.original.585x0 Když Coco Chanel v roce 1920 začala místo šatů oblékat kalhoty, všichni si mysleli, že se zbláznila. Nebojte se ničeho. Pokud nemáte oko z Kašparovy krávy, dopadne to dobře.    

3. Připravte si nouzovku

Miranda Kerr handbags 2012 Víte, proč tyhle typy bab nikdy nepotkáte špatně oblečené? Mají ve skříni připravenou jednu až dvě nouzovky. Tedy outfity, které na sebe hodí, když ráno zaspí nebo musí urychleně někam vypadnout. Jsou to outfity, které se hodí skoro na každou příležitost. Vytvořte si něco takového ve skříni i vy.    

4. Přizpůsobte svým mírám

main-4.original.585x0 To je základní pravidlo. Je sice super, že jste schopná se odvázat, ale ještě pořád byste měla brát v potaz svoje rozměry. Pokud vám není patnáct, pravděpodobně už víte, co vám sluší a co ne. Podle toho se také oblékejte.    

5. Rychlolíčení

Street-Style-Hair-Makeup-London-Fashion-Week-Fall-2014 Měla byste být schopná se nalíčit za deset minut. Základně. Sedněte si na jedno odpoledne doma a zkoušejte si různé druhy líčení. Nebo se podívejte na nějaký tutorial na internetu a okoukejte pár triků pro přirozený street look. Nemůžete lítat po ulicích neupravená. Trocha lesku na rty a tvářenka udělá zázraky.    

6. Neberte se tak vážně

3580-le-21eme-adam-katz-sinding-cara-delevingne-paris-fashion-week-fall-winter-2013-2014_aks6657-920x612 Mějte ve skříni i pár vtipných kousků, které kombinujte s klasikou. Vyjde to, nebojte se.    

7. Pozor na doplňky

main-5.original.585x0 Chystáte se vzít si výrazný opasek nebo zdobnou kabelku? Dobře, začněte jimi, a až pak přidávejte drobnější šperky a doplňky. Jinak přestřelíte...    

8. Míchání vzorů povoleno

main-6.original.585x0 Pokud je celý outfit v jedné nebo dvou barvách, nemusíte se bát mixovat vzory.    

9. Jde o pocit

main.original.585x0 Co je nejhlavnější – cokoliv, co si na sebe vezmete, s vámi musí tak nějak splynout. Pokud se v outfitu necítíte, je to špatně a ani vaše okolí vám váš šmrnc neuvěří.  
TÉMATA

Podobné články

Doporučujeme

Další články