9 důvodů, proč se po třech letech rozejít se svým chlapem

S poznáním přichází prozření. Je čas vzít nohy na ramena.

Máte pocit, že už delší dobu hnijete ve vztahu, který spěje ke konci? I když jste to spolu vydrželi tak dlouho a přeci jste toho společně hodně zažili, není to všechno důvodem k tomu se v čachtat v narůstající hromadě srágor. Tady máte důvody, proč je lepší se už s tím přestat nadobro párat, zvednout kotvu a jít dál.

1. Po těch několika letech jste ve svém vztahu všechno, jen ne šťastní.

jlno To snad mluví za vše.

2. Připadáte si vedle něj jako idiot. nsh

Jakkoliv vás shazuje, necítíte se s ním uvolněně a v bezpečí, někdy se za něj dokonce i stydíte. Je snad jasné, že v přítomnosti takového člověka život stojí fakt za prd.

3. Je naprostý flákač. LH-cry

Zas přišel o práci a vy mu znovu budete muset půjčit na telefon, cigára, nakoupit, zaplatit jeho část nájmu. On to zatím zas zkusí, třeba jako sekuriťák, nebo bude běhat v kostýmu žraloka po Václaváku...

4. Vztah víceméně táhnete jen vy.

iooo

Vy jste ta, která volá, vy plánujete společně strávený čas... Když už vyvine iniciativu on, je to hospoda nebo zápas Sparty. No mazec.

5. Podvedl vás.

crybby_

Co je horší? Když na to přijdete sama, nebo vám to sám sdělí? Dobře, je mu to líto, ale vám to pořád pálí díru do mozku. Nemůžete to vystát. V tom případě to už nemá boj.

6. Vy jste ho podvedla.

groan

Zkusila jste to a zjistila, že by vám mnohem líp bylo bez něj. Čím dýl se v tom budete ráchat, bude mezi vámi hůř.

7. K vašemu okolí je nesnesitelný. angry

Dobře, s vaší maminkou tedy moc nevychází, ani otec ho nadšeně nevítá. Když už ale nedokáže normálně vycházet ani s vašimi blízkými přáteli, je to o hubu.

8. Drží vás k sobě jen maličkosti. facts

Oba dva máte např. rádi fotbal, Batmana, mléčnou čokoládu a trochu trávy, když v noci nemůžete usnout. To je sice hezké, ale pokud se nedokážete oproti tomu shodnout na základních věcech, jako je domácnost, finance, rodina, váš vztah časem tak jako tak půjde k čertu.

9. Snaží se vás kontrolovat. twilight-bad-lessons-1

Váš přítel není váš otec. Je to váš život, žárlivce nepotřebujete.

A ještě: 69 důvodů, proč vám nedala na prvním rande, se dozvíte ZDE.


Komentáře

Doporučeno pro vás