8 výborně ujetých japonských televizních show, které bychom měli mít i v ČR – G.cz
Vyhledávání

8 výborně ujetých japonských televizních show, které bychom měli mít i v ČR

Pořád sledujeme nové a nové řady X Faktoru, Československo má talent, Hlas a podobně. Co třeba se konečně inspirovat někde jinde?

Veronika Doleželová
Veronika Doleželová 1.4.2014, 20:29

1. Brain Wall

brain wall pinterest.com Tohle je teprve nářez, co se fyzičky týče - žádný nudný Takeshiho hrad nebo Ninja Factor. Soutěžící musí vmanévrovat své tělo do vytvarovaných průlezů ve zdi. Je to téměř nemožné a většinou si přitom pěkně nabijou budku.  

2. Japan booze blind

443603412_640 vimeo.com Hosté se zavázanýma očima hádají, jaký alkohol zrovna pijí. To by mohla být velká prča!  

3. Gaki no Tsukai

lol tumblr.com V Japonsku se vysílá už od roku 1989, to mluví za kvalitu! Součástí celé show je část, která se jmenuje Batsu game. Hosté v této show musí přežít celý víkend bez toho, aniž by se zasmáli - a po celou dobu jsou bombardováni neskutečnými žerty a nekorektními vtípky. Když se zasmějí, následuje trest. To chceme!  

4. Tore!

zam imgur.com Zatímco jsou hosté bombardováni otázkami, jsou zaživa mumifikováni. Vypadá to fakt parádně!  

5. Dero! Dero!

dero tumblr.com V této hře se hráčům navozují život ohrožující situace. Je to vlastně takové vtipnější Saw. Do toho ve stresu řeší hádanky a různé otázky. Řekněte, proč tohle tady už dávno nemáme?!  

6. Strip The Girl

strip senorgif.com Tohle bychom raději sledovali místo trapného a přehrávaného Sexíčku, který vysílají po půlnoci. Žena je schovaná za očíslovanými boxy, je nahá a vy jako soutěžící překážky musíte odstranit, abyste z téhle hry aspoň něco měli. Je v tom prvek překvapení a trochu hravosti. Prostě skvělý nápad.  

7. Candy Or Not Candy?

candy tumblr.com Celebrity nám svou účastí v různých zábavných pořadech neustále lezou do pozadí, tak co kdybychom zkusili tuhle novou formu? V Candy Or Not Candy musí hádat, které z neživých objektů jsou či nejsou sladkostí. Potom svou vybranou variatu samozřejmě musí ochutnat.  

8. Orgasm War

orgasm pinterest.com Takhle soutěž má opravdu koule. Spousty koulí. Gayové se snaží heterosexuály přimět k orgasmu. Zní to naprosto šíleně a je to také úžasná legrace.
TÉMATA

Podobné články

Doporučujeme

Další články